Po wejściu na stronę bukmachera Betfan wita nas zielony napis na żółtym tle o treści „Nie grasz, nie wygrasz!”. W słowach tych jest trochę prawdy, gdyż jak wiadomo, pieniądze same do nas nie przyjdą, jeśli wcześniej się o nie nie postaramy. Betfan to jeden z najmłodszych polskich bukmacherów. Typerzy z całego kraju otrzymali możliwość rejestracji 25 kwietnia 2019 roku, czyli kilka dni po świętach wielkanocnych i parę przed majowym weekendem. Nie wiadomo czy wybór daty startu był trafny, ale wszystko wskazuje na to, że Betfan jak na razie nie narzeka na klientów. 

bukmacher betfan darmowe bonusy i promocje
Oferta zakładów, promocje i bonusy za darmo od bukmachera Betfan

Strona internetowa bukmachera Betfan

Pierwsze wejście na stronę bukmachera www.betfan.pl nie należy do najprzyjemniejszych. Naszym oczom ukazuje się bowiem zielono-żółta strona, która wygląda jak z ubiegłego stulecia. Połączenie barw jest wyjątkowo niefortunne, przez co kolory okropnie drażnią. Po przejściu do zakładki pozwalającej na obstawianie jet już nieco lepiej. Zielony niemal całkowicie ustępuje białemu, pozostając jedynie w górnej części strony, oraz w pasku po lewej. Rozwiązanie to jest dużo lepsze, choć trzeba przyznać, że biały kolor także nie jest idealny, gdyż korzystanie z takiej witryny przy słabym świetle jest mocno męczące. 

Pora skończyć znęcać się nad witryną bukmachera, gdyż jeśli chodzi o jej obsługę, to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nieco gorzej jest z aplikacją mobilną. Nie chodzi tu jednak o to, jak działa, ale o to, że w ogóle nie istnieje. Jeśli Betfan będzie myślał poważnie o polskim rynku i aplikacja mobilna pojawi się jak najszybciej, gdyż wedle ostatnich badań coraz więcej typerów przerzuca się na obstawianie z telefonów komórkowych. 

bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus i obstawianie bez podatku

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Pod względem oferty jest to wyjątkowo nietypowy bukmacher. Podczas gdy wszystkie spółki jak STS czy Betclic skupiają się na rozwijaniu swojej oferty zakładów sportowych, całkowicie pomijając dodatkowe możliwości typowania, tak Betfan skupia się zarówno na jednym, jak i drugim.

Główną cechą wyróżniającą tego bukmachera jest bardzo bogata oferta zakładów rozrywkowych. O ile innych bukmacherów znajdziemy tylko typowania na politykę i najbardziej popularne programy telewizyjne, tak bukmacher Betfan oferuje nam mnóstwo śmiesznych typów. Wyróżnić możemy m.in zakłady na to:

  • jaka będzie średnia cenę paliw w konkretnym dniu.
  • jaki będzie kolor włosów dziewczyny na okładce Playboya.
  • jaka będzie temperatura w Warszawie lub innych miastach w konkretnym dniu.
  • czy znana gwiazda/aktorka zajdzie w 2019 roku w ciążę.
  • czy aktor weźmie ślub do końca 2020 roku.
  • jaka będzie inflacja w Polsce na koniec roku.
  • jaka będzie stopa bezrobocia w Polsce na koniec roku. 

Jest to tylko wierzchołek góry lodowej, a niektóre z zakładów są naprawdę intrygujące. Osoby dobrze znające się na polityce i codziennych wydarzeniach (lub mający dojścia w odpowiednich kręgach) mogą więc w bardzo prosty sposób zarobić tu pieniądze. Nie trzeba nawet znać się na sporcie, by móc się dobrze bawić.

bukmacher betclic oferta zakładów
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Zakłady nie tylko piłkarskie

Oczywiście fani tradycyjnych zakładów na wydarzenia sportowe również znajdą tu coś dla siebie. W Betfan znajdziemy mnóstwo różnych dyscyplin, a wszystkie sporty obfitują w interesujące i różnorodne rynki. Złego słowa nie można również powiedzieć o kursach, które co prawda są nieco niższe niż u najlepszych bukmacherów w naszym kraju, ale w dalszym ciągu pozwalają nam zdobyć sporo gotówki. 

Właściciele Betfan widzą potencjał w grach komputerowych, dlatego też zdecydowali się poświęcić im specjalną podstronę. E-sport staje się coraz popularniejszy na świecie, a wartość rynku wycenia się na kilkanaście miliardów dolarów. Popularni bukmacherzy w Polsce jak STS, Betclic czy Fortuna już stawiają na e-sport. Z każdym rokiem nagrody dla graczy, wartości kontraktów sponsorskich i rynek reklamowy jest coraz większy, dlatego też nic nie wskazuje na to, by szybko zrezygnowano z tej formy rozrywki. Betfan pozwala nam na obstawienie setek turniejów w dziesiątkach gier komputerowych. Kursy są całkiem niezłe, a rynki zakładów zaskakują różnorodnością. Co wiecej – oferta ma być regularnie rozbudowywana, dlatego już niedługo możemy spodziewać się naprawdę niesamowitych rzeczy. 

Promocje i bonusy bukmachera Betfan

Betfan zaskoczył swoimi promocjami chyba wszystkich. Nawet najlepsi bukmacherzy w Polsce nie mają tak bogatej oferty promocyjnej jak właśnie Betfan. Zgodnie z ogromnym napisem na stronie, na start możemy otrzymać aż 3000 złotych. Niestety nie jest to aż takie proste i zanim nam się to uda może minąć nawet kilka miesięcy. W dodatku bardzo łatwo jest także stracić możliwość otrzymania takiej kasy. Po kolei jednak:

Każdy nowo zarejestrowany klient otrzymuje od bukmachera możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej promocji. Chodzi tu o powiększenie kwoty depozytów, ale nie jednego, jak to zazwyczaj wygląda wśród innych bukmacherów, ale aż trzech. Wszystko jest niestety dość skomplikowane, ale już spieszymy z pomocą. 

sts legalny bukmacher bonus
Kod promocyjny na bonus bez depozytu w STS

Pierwsze trzy wpłaty zostają powiększone odpowiednio o 10%, 8% i 5%. Przeliczając to na złotówki, wygląda to następująco:

  • 10% od pierwszej wpłaty (max 150 złotych)
  • 8% od drugiej wpłaty (max 100 złotych)
  • 5% od trzeciej wpłaty (max 50 złotych)

Minimalna pojedyncza kwota wpłaty to 20 złotych. Co w tym bonusie takiego specjalnego? Założenia!

Pierwszy depozyt musimy obrócić jednokrotnie, stawiając przynajmniej dwa kupony o minimalnym kursie 2.00. Na wypełnienie tego warunku mamy 50 dni. Osoby cieszące się tym, że warunki obrotu są takie proste, muszę niestety rozczarować. Jest to tylko początek. Co więcej, warunek ten będziemy musieli spełniać po każdej wpłacie liczącej się do promocji. Tu ważna uwaga – jeśli nie uda nam się spełnić warunków obrotu na czas lub też skończą nam się pieniądze – to koniec. Nie ma możliwości skorzystania z promocji dotyczącej drugiego depozytu, jeśli nie udało nam się spełnić pierwszej części. Tak samo, dopóki nie skończymy obracać pierwszym depozytem, nie możemy skorzystać z oferty obowiązującej na drugi.

Po każdej wpłacie otrzymane od bukmachera małe kwoty  (150 zł + 100 zł + 50 zł) musimy jeszcze obrócić pięciokrotnie na kuponach o kursie 2.00. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.20. Po spełnieniu wszystkich warunków nastąpi przeniesienie środków z konta bonusowego na zwykłe przy zastosowaniu mnożnika x10.

Promocje bukmacherskie dla stałych graczy

Jedną z ciekawszych promocji bukmachera Betfan jest możliwość skorzystania z opcji ominięcia podatku. Będzie on oczywiście opłacony, dlatego też nie należy się niczego obawiać. Chodzi tu po prostu o to, że obstawiając kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami o łącznym kursie 2.00, otrzymujemy dodatkowe 14% do wygranej. Nie jest to górna granica, gdyż po obstawieniu 4 spotkań o kursie łącznym 4, mamy możliwość wygrania aż 20% razy więcej. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę promocję. Najlepiej zarejestrować się jak najszybciej, gdyż jak pokazuje historia, promocje tego typu trwają bardzo krótko, bo zazwyczaj nie opłacają się bukmacherom.

Drugą z interesujących promocji jest Radar 365. Tak właściwie jest to tylko ogólna nazwa, pod którą kryje się nowy bonus każdego dnia. Wystarczy tylko wchodzić regularnie na stronę i akceptować warunki interesującej nas oferty. Kwoty, które możemy wygrać, nie będą duże, ale sam fakt, że nowa atrakcja czeka na nas codziennie, jest niezwykle motywujący.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic – Bonus, opinie, oferta zakładów
Następny artykułCzy posiadanie wielu kont u bukmacherów to dobry pomysł?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?