W maju tego roku swoją działalność rozpoczął BetX – nowy bukmacher z siedzibą w Bielsku-Białej, funkcjonujący na podstawie oficjalnej licencji ze strony Ministerstwa Finansów, którą pozyskał dużo wcześniej. Na rynek wszedł z bardzo interesującą ofertą promocyjną i ciekawym wachlarzem dyscyplin sportowych. Choć widać, że wciąż raczkuje, już teraz potrafi być bardzo zachęcający. W tym artykule przedstawimy wszystko, co powinno się wiedzieć przed założeniem konta w jego serwisie internetowym.

betx oferta zakładów promocje
Polski bukmacher BetX – Oferta zakładów i promocje

BetX – przegląd oferty zakładów bukmacherskich

Choć BetX Polska nie prezentuje nader szerokiej oferty (obejmuje nią zaledwie 15 dyscyplin sportowych), śmiało można ją nazwać bardzo konkurencyjną – zwłaszcza pod względem kursów, które potrafią przewyższać te u topowych polskich bukmacherów. Firma daje dostęp do typowania spotkań zarówno w modelu przedmeczowym, jak i na żywo, z wieloma opcjami bukmacherskimi do wyboru.

Filarem oferty bukmachera jest piłka nożna, którą pokrywa na poziomie reprezentacyjnym i ligowym. Coś dla siebie znajdą tutaj wielbiciele polskiej Ekstraklasy (z pełnym pokryciem wszystkich spotkań w jej ramach), ale też lig zagranicznych, w tym tych najmocniejszych – niemieckiej, włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej oraz angielskiej. Piłka nożna to jednak nie wszystko – bukmacher daje również możliwość typowania:

  • siatkówki, ze spotkaniami reprezentacyjnymi i ligowymi na czele,
  • koszykówki z NBA jako element centralny,
  • tenisa z bogatą ofertą na najważniejsze wydarzenia sportowe.

Dużą wagę firma BetX Polska przykłada również do e-sportu, oferując wsparcie dla kilku gier i mnóstwa wydarzeń organizowanych w ich obrębie. Ważnym elementem jej oferty są również Wyścigi Wirtualne, czyli tak właściwie okrojone Sporty Wirtualne, znane z oferty innych bukmacherów. Okrojone, bo dające dostęp zaledwie do wyścigów psów i koni. Rozgrywają się na podobnych zasadach, co usługa konkurencji – za całość odpowiedzialny jest więc algorytm komputerowy, a zakłady przyjmowane są całodobowo, co kilka minut.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta promocyjna bukmachera BetX

Filarem oferty promocyjnej bukmachera BetX (podobnie, jak innych operatorów bukmacherskich typu STS czy Fortuna) jest bonus powitalny, który już teraz można nazwać jednym z najbardziej atrakcyjnych na polskim rynku – przynajmniej pod względem kwoty. Za jego pośrednictwem jesteśmy w stanie pozyskać nawet 5 tysięcy złotych od pierwszej wpłaty, której jest podwojeniem. Oczywiście istnieją pewne warunki udziału w promocji – oprócz konieczności złożenia depozytu w przeciągu 7 dni od rejestracji są to:

  • dla depozytu 10-1200 złotych – konieczność 6-krotnego obrotu depozytu na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, z kursem na zdarzenie 1,25 lub więcej i kursem całkowitym 1,95. Dziennie można obrócić maksymalnie 1000 złotych.
  • dla depozytu 1201-5000 złotych – konieczność 8-krotnego obrotu depozytu na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, z kursem na zdarzenie 1,3 lub więcej i kursem całkowitym 4,00. Dziennie można obrócić maksymalnie 2000 złotych.

Środki bonusowe są wypłacane „falami” – za każde 10% dokonanego depozytu będziemy otrzymywali 10% środków bonusowych (od pierwszej wpłaty).

poker internetowy betgames sts
Legalne gry karciane w Betgames STS z bonusem

Bonus powitalny to jednak nie wszystko. Firma BetX przygotowała również, oprócz bonusów na kupony akumulacyjne, dwie inne promocje dla nowych graczy:

  • Darmowy Kupon 30 złotych – przyznawany on jest dla każdego nowo zarejestrowanego konta – aby z niego skorzystać, wystarczy stworzyć kupon zawierający minimalnie 3 zdarzenia o łącznym kursie przynajmniej 3,0, a następnie jako metodę płatności zaznaczyć właśnie darmowy kupon. Bez zobowiązań i kruczków. Ewentualna wygrana pozyskana za jego pośrednictwem trafi na nasze konto i stanie się możliwa do wypłacenia. Bez żadnych dodatkowych wymagań, również tych związanych z obrotem.
  • Bezpieczny zakład do 200 złotych – pierwszy zakład, którego dokonamy w obrębie serwisu internetowego BetX będzie zakładem bezpiecznym. Firma zwróci nam nawet 200 zł (kwota zależy od pierwszego depozytu), jeśli nasz pierwszy kupon zostaje przegrany. Środków tych nie będzie można wypłacić, a zaledwie przeznaczyć na dalszą grę.
opinie o bukmacherach

BetX miał kiepski początek, mało co działało, aplikacja bez wyrazu, bonusy słaby. Teraz o wiele lepiej ale czy jest to bukmacher, w którym warto się zarejestrować? Nie wiem.

Typer

forum betonline.net.pl

Metody płatności u bukmachera BetX

Typerzy cenią sobie możliwość wyboru pod kątem metody wpłacania środków na własne konta. BetX daje na to wiele opcji, podobnie jak inni najlepsi bukmacherzy w Polsce. Można sięgnąć po kartę kredytową (VISA lub MasterCard), albo też skorzystać z BLIKA czy karty przedpłaconej paysafecard. Można też sięgnąć po szybkie płatności, obsługiwane albo przez Dotpay, albo przez Przelewy24.

Wypłata środków na konto jest możliwa wyłącznie przez przelew na konto, co reguluje polska ustawa hazardowa.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułFortuna – czy to dobry bukmacher?
Następny artykułJak odpowiednio zminimalizować czas poświęcony na bukmacherkę?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?