Masz do wyboru te dwie opcje? Zastanawiasz się, która z nich będzie dla Ciebie finalnie lepsza? Jakie główne zalety ma Betway? Dlaczego zaś tak wielu Klientów chce dołączyć do Bwin? Poznaj kilka faktów na temat legalności obu tych operatorów hazardowych, zaproponowanych bonusów, czy oferty. Jeśli dokładnie przeczytasz poniższy tekst, to będzie Ci o wiele łatwiej zdecydować się na optymalne podmioty z tej branży.

Betway dołączył do grona legalnych bukmacherów! Poznaj kod promocyjny.

Jeszcze niedawno ta firma bukmacherska nie była legalnie na terenie Polski. Ostatnio się to jednak zmieniło. Chcesz potwierdzenia? Warto zatem wejść sobie tutaj https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Podmiot GM Gaming Limited otrzymał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych. Jeśli zatem zarejestrujesz się i wpiszesz kod promocyjny betway, to zrobisz to legalnie. A do zainkasowania są naprawdę znakomite bonusy na start. Warto zaznaczyć, że adres tego podmiotu to Empire Stadium Street (Gzira), GRZ 1300. Główna siedziba znajduje się w raju podatkowym – na Malcie. Ten podmiot bukmacherski na terenie Polski działa zaś przez wyznaczonego przedstawiciela. Jest to zaś Gaming in Poland Sp. z o.o. mieszczący się przy ul. Zwycięska 20A/204 (Wrocław). Co ważne, ta firma bukmacherska może działać na terenie naszego kraju tylko przez internet. Wszak Betway nie ma licencji na oferowanie zakładów w trybie stacjonarnym.

Czy Bwin jest już w 100% legalny i jaki kod promocyjny oferują?

Na powyższej liście nie ma jeszcze Bwin. Sporo ekspertów podkreśla jednak, że ta firma bukmacherska także chce legalnie działać na terenie naszego kraju. Co ważne, powyższa lista została zaktualizowana ponad jeden miesiąc temu (dokładnie 15 lipca 2022 roku). Na ten moment Polacy nie mogą jeszcze zarejestrować się w Bwin. Jeśli to będzie zaś możliwe, to warto wpisać kod promocyjny bwin: meczyki w czasie zakładania konta. Wszak dzięki temu zdobędziesz atrakcyjne promocje na start. Co ważne, Betway oraz Bwin zapewniają świetne bonusy także dla stałych użytkowników. W tym momencie warto zdecydować się jednak na Betway. Można rzec, że ta firma bukmacherska ma praktycznie wszystkie istotne formalności już za sobą. Jeśli zatem wybierzesz ten podmiot hazardowy, to nie będziesz musiał obawiać się o aspekty stricte prawne.

Co można typować w Betway oraz Bwin?

W przypadku obu tych operatorów hazardowych oferta jest bardzo bogata. Zarówno, jeśli chodzi o Betway, jak i Bwin. Warto zaznaczyć, że gracze mają do dyspozycji rozmaite zakłady przedmeczowe. Coraz popularniejsze stają się typy live. Oczywiście, Betway oraz Bwin je oferują. Generalnie zakłady są urozmaicone. W końcu typerzy mogą wybrać opcje krótkoterminowe oraz długoterminowe (np. dotyczące wyborów prezydenckich itp.). Co ważne, masz sposobność zdecydować się na rozmaite dyscypliny. Także te niszowe. Co ważne, oferta jest stale aktualizowana. Włodarze obu tych firm bukmacherskich starają się, by jakość usług była na najwyższym możliwym poziomie.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułZakłady dwutorowe w firmach bukmacherskich – Dlaczego warto obstawiać?
Następny artykułKto zdobędzie Złotą Piłkę w 2022 roku?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?