W firmach bukmacherskich możesz typować nie tylko standardowe sporty. Nic nie stoi na Twojej przeszkodzie, by grać także coraz popularniejsze sporty wirtualne. Co warto wiedzieć o takich dyscyplinach? Jakie aspekty w zdecydowanej mierze wpływają na finalne wyniki? Jak grać sporty wirtualne?

sporty wirtualne u bukmacherów
Czy sporty wirtualne u bukmacherów można obstawiać za pieniądze?

Od czego zależą finalne wyniki w sportach wirtualnych?

Jeśli chodzi np. o typowy mecz piłki nożnej, to wynik generalnie zależy od umiejętności poszczególnych piłkarzy, którzy powinni tworzyć monolit. W aspekcie sportów wirtualnych sprawa ma się zaś zdecydowanie inaczej. Warto na początek zauważyć, że takie właśnie dyscypliny są coraz popularniejsze. Z tego względu, że można je grać np. niezależnie od aktualnej sytuacji panującej w kraju oraz na świecie. A przecież nieco ponad rok temu był taki okres, że wszystkie zawody (uwzględniając rozmaite sporty, nie tylko te najpopularniejsze) zostały odwołane. Gracze nie mieli co obstawiać.

Na szczęście były jednak w ofercie, cały czas, sporty wirtualne. Z tego względu wiele osób przekonało się do takiego właśnie wariantu. Od czego jednak zależą tutaj ostateczne wyniki? Tak naprawdę za wszystko odpowiadają algorytmy. Wszak w sportach tego typu nie ma prawdziwych drużyn oraz zawodników. Oczywiście, nazwy są wzorowane na realnych ekipach. Mamy bowiem np. Pasy Kraków. Nie trzeba być wielkim ekspertem, by domyślić się, że nazwa powstała na bazie Cracovii. Wszak ekipa z Grodu Kraku ma przydomek „Pasy” itd. Sporty wirtualne u bukmacherów to wymyślone nazwy, komputerowi piłkarze itd.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Takie rozgrywki mają naprawdę niewiele wspólnego z prawdziwymi spotkaniami. Nie da się ukryć, że są osoby, które bardzo chętnie je obstawiają. Trzeba jednak wiedzieć, że tutaj mimo wszystko sporo zależy od szczęścia. Nie jest bowiem łatwo przewidzieć, na kogo wskażą algorytmy… Jest to często sprawa bardzo loteryjna.

Jakie dyscypliny mogą być typowane u bukmacherów za pieniądze?

Uniwersalności na tej właśnie płaszczyźnie nie brakuje. Wszak bez żadnego problemu można zdecydować się na typowanie różnych dyscyplin. To zwiększa zaś popularność sportów wirtualnych. Jak to dokładnie wygląda pod kątem najlepszych firm bukmacherskich w kraju? Polski bukmacher STS oferuje do obstawiania szereg ciekawych gier m.in. mecze wirtualnego futbolu. Cieszą się one sporym zainteresowaniem wśród nowych typerów jak i tych już zaawansowanych, gdyż promocje na start za obstawianie sportów wirtualnych są dla graczy bardzo atrakcyjne. Możesz bowiem typować mecze i nie musisz czekać 90 minut na finalne rozstrzygnięcia. Dużym plusem jest bowiem to, że wszystko odbywa się znacznie szybciej. Spotkania trwają zaś najwyżej kilka minut. Warto dodać, że oferta na poszczególne potyczki jest bardzo bogata i można jest oczywiście obstawiać w aplikacji mobilnej bukmachera. Do Twojej dyspozycji są różne zakłady podstawowe oraz dodatkowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze można grać u najlepszych bukmacherów na pieniądze? Jakie inne sporty wirtualne zostały przygotowane przez STS? To także m.in. tenis ziemny i koszykówka. Tutaj sprawa wygląda podobnie. Nazwy drużyn oraz zawodników są wzorowane na prawdziwych sportowcach. Mamy bowiem np. Francuza Monfiniego, który został stworzony na bazie Gaela Monfilsa itd. Co jeszcze można grać za pieniądze? Są to rozmaite wyścigi. Np. koni lub psich zaprzęgów. Mocnym punktem takich właśnie dyscyplin jest to, że są one rozgrywane szybko, a kursy są naprawdę wysokie. W związku z tym błyskawicznie można zgarnąć sporo pieniędzy.

Jak obstawiać skutecznie sporty wirtualne?

Chcesz nie tylko grać, ale także wygrywać na takich właśnie zakładach? Ogólnie jak najbardziej jest to zaś możliwe. Musisz jednak pamiętać o kilku kwestiach. Tutaj dzielą i rządzą algorytmy. Trudno jest zatem dokładnie przeanalizować szanse obu ekip np. przed wirtualnym spotkaniem piłkarskim. Są jednak mimo wszystko pewne sposoby, by mieć większe szanse na zwycięstwo. Chodzi o to, by przyjrzeć się ostatnim wynikom poszczególnych ekip albo zawodników. Dobrze jest także sprawdzić pozycję w tabelach. Wielu ekspertów twierdzi, że w sportach tego typu często wygrywają faworyci. Wszak wszystko jest tak zaprogramowane, by rozgrywki miały generalnie jakiś sens.

poker internetowy betgames sts
Legalne gry karciane w Betgames STS z bonusem

To oczywiście nie znaczy, że niespodzianki się nie zdarzają. Jeśli jednak chcesz typować sporty wirtualne, to lepiej zdecydować się na faworytów. Pod wieloma względami będziesz miał dzięki temu większe szanse na odnotowanie zwycięstwa.

Czy warto grać sporty wirtualne za duże stawki?

Chyba nie byłoby to do końca dobrym rozwiązaniem. Ogólnie najważniejsza sprawa jest taka, by trzymać się swojego planu na grę. Jeśli zaś chcesz systematycznie zarabiać pieniądze w firmach bukmacherskich, to należy skoncentrować się na prawdziwych spotkaniach lub pojedynkach na korcie itp. Osobiście znamy kilku zawodowców, którzy żyją z bukmacherki. Żadna osoba jednak nie gra namiętnie sportów wirtualnych. Jest to pewna alternatywa, by od czasu do czasu spróbować czegoś innego. Nie wydaje nam się, by można było jednak na tym istotnie regularnie zarabiać.

Przypominamy po raz kolejny, że tutaj trudno jest analizować potencjał drużyn oraz zawodników. Sporo zależy od szczęścia, a konkretnie od algorytmów. Tak naprawdę mogą przydarzać się niespodziewane rezultaty. I to w najmniej oczekiwanych momentach. Warto zatem rozsądnie dysponować środkami pieniężnymi w tym względzie.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułTypowanie piłki nożnej – LV BET vs Noblebet?
Następny artykułCashback – czy warto korzystać?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?