Cały czas nie wiecie, jakiego legalnego w Polsce bukmachera ostatecznie wybrać? Macie z tym ogólnie spory dylemat? Kto jednak powiedział, że można rejestrować konto tylko w jednej tego typu firmie hazardowej? Właśnie, przecież możecie posiadać konto w różnych miejscach. Pod wieloma względami jest to bardzo dobre rozwiązanie. Dlaczego?

najlepsi bukmacherzy
Czy warto posiadać więcej niż jedno konto bukmacherskie?

Wybierajcie tylko legalne firmy hazardowe

Na początek dobrze jednak dowiedzieć się, jak wybierać firmy hazardowe tego typu. Badania wyraźnie wskazują na to, że bukmacherka jest w naszym kraju niezwykle popularna. Tak naprawdę ta dziedzina stale zyskuje na swojej popularności. Między innymi ze względu na fakt, że istnieje naprawdę dużo dobrych firm hazardowych. Warto wybierać tylko placówki legalnie działające na terenie naszego kraju. Posiadają one wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia działalności – wystawione przez odpowiednie organy. Są oczywiście osoby, które kombinują i wybierają nielegalnych bukmacherów. Pod wieloma względami jest to bardzo nieodpowiedzialna postawa. Przede wszystkim jest to najnormalniej w świecie niezgodne z naszym prawem. Gra w takich bukmacherach może zatem oznaczać bardzo poważne konsekwencje.

Biorąc pod uwagę takie firmy, nie można swobodnie wpłacać i wypłacać pieniędzy. Przychody tego typu nie mogą być natomiast traktowane w żadnym wypadku jako legalne. Załóżmy, że ktoś wygrał kilkadziesiąt tysięcy zł. To naprawdę jest możliwe, a w historii zdarzały się takie sytuacje. Jeśli taka osoba chciałaby kupić za to auto, cały czas mówimy o nielegalnych bukmacherach, to miałaby bardzo duży problem. W końcu umowa kupna zostanie sprawdzona przez Urząd Skarbowy. Jeśli dany interesant nie wykazał odpowiednio dużo dochodów w zeznaniach podatkowych, to musi liczyć się z kontrolą. Nieujawnione dochody są natomiast obciążone sankcją w wysokości 75%. Kara jest zatem wyjątkowo sroga…

bukmacher betclic w polsce
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Szansa na skorzystanie z atrakcyjnych bonusów powitalnych

Przejdźmy do tego, dlaczego warto posiadać konto u różnych bukmacherów. Legalnie działające firmy hazardowe niczym tak naprawdę nie ustępują tym zagranicznym. Jedyny minus jest w sumie taki, że trzeba płacić podatki. Tak naprawdę wszyscy jednak na tym skorzystamy. Nie powinniśmy zatem na ten aspekt narzekać. Legalne firmy hazardowe oferują np. bardzo dobre bonusy powitalne. Nie jest to oczywiście darmowa gotówka w 100%. Druga strona jest taka, że to sposób na to, aby mimo wszystko bez większego wysiłku powiększyć stan swoich oszczędności. Takie środki muszą być oczywiście odpowiednio obrócone przed wypłatą itp. Dobrze jest wybierać takie firmy, które mają stosunkowo łatwe warunki do spełnienia w tym temacie.

Jest na rynku hazardowym bardzo dużo firm, które po prostu pod tym względem rozpieszczają swoich Klientów. Każdy hazardzista może znaleźć atrakcyjne bonusy powitalne, które mają mało restrykcyjne wymagania. Nie brakuje zawodowców, którzy zarejestrowali się w każdej w firmie tego typu, aby zgarnąć bonus powitalny. Czasami nie do końca odpowiada im oferta danego bukmachera, czasami jeszcze inne aspekty. Zawodowcy nie przechodzą jednak obojętnie obok tego, że bez większego kłopotu można powiększyć stan swojego portfela. Dobrze jest zatem mieć konto u różnych bukmacherów, którzy oferują takie promocje.

Większy wybór dotyczący dyscyplin

Czasami dzieje się tak, że w jednej firmie hazardowej jest bardzo bogata oferta dotycząca piłki nożnej. Fani tej dyscypliny, których przecież w naszym kraju nie brakuje, powinni oczywiście zarejestrować się w tej placówce. Co jednak mają zrobić osoby, które dodatkowo lubią obstawiać skoki narciarskie albo przykładowo lotki? Jeśli oferta na wyżej wymienione dyscypliny nie do końca was satysfakcjonuje, to warto po prostu sprawdzić inne firmy hazardowe. Szczególnie, że w tym aspekcie możliwości jest naprawdę bardzo dużo. W niektórych sytuacjach bukmacher skupia się wyłącznie na najbardziej popularnych dyscyplinach. Można typować niszowe dyscypliny, ale zazwyczaj jest to tylko kilka zakładów na krzyż.

Brak monopolu jest jednak pod wieloma względami potrzebny. Chyba każdy zgodzi się, że łatwiej jest wybrać takie firmy, które mają np. urozmaiconą ofertę na mniej znane dyscypliny. Szczególnie ta sytuacja jest przydatna w przypadku osób, które lubią grać rozmaite sporty. Konto u różnych bukmacherów to zatem nie tylko szansa na znalezienie atrakcyjnych bonusów powitalnych. To również metoda na to, aby zawsze mieć dostęp do bardzo szerokiej oferty na rozmaite dyscypliny sportowe.

Można zgarnąć lepsze kursy bukmacherskie

Co jeszcze ogólnie powoduje, że tak dużo osób rejestruje się w różnych bukmacherach, a nie ogranicza się tylko do jednej opcji? Chodzi o to, że na skutek tego można również liczyć na lepsze kursy. Aktualnie bardzo dużo ludzi doskonale zdaje sobie sprawę z tego czynnika, dlatego wybierają rozmaite firmy hazardowe. Czasami jest tak, że kurs na dane spotkanie może być lepszy w jednej firmie nawet o kilka, kilkanaście dziesiętnych. Chyba każdy ma świadomość, że skuteczna gra w zakładach bukmacherskich to właśnie wyłapywanie takich promocji. Właśnie choćby dlatego dobrze jest mieć konto u różnych bukmacherów. Załóżmy, że chcecie wytypować finał Champions League. Osoby, które mają tylko jedno konto są w pewien sposób ograniczone w tej sytuacji. Ludzie którzy mają rozmaite konta u wielu legalnych bukmacherów mogą sobie dowolnie wybrać, jaka firma hazardowa będzie dla nich najlepsza.

Niektórzy też stosują rozmaite konta, biorąc pod uwagę legalnych bukmacherów, po to, aby grać tak zwane surebety. O co tutaj chodzi? Takie zakłady, jak sama nazwa wskazuje, ta gwarancja tego, że na końcu, niezależnie od wyniku, będziecie cieszyć się z finalnego rezultatu. Jest chyba wiadome, że w obrębie jednego bukmachera na coś takiego nie można liczyć. Trzeba zagrać w jednej firmie na gospodarzy, w drugiej na remis, a w trzeciej na zwycięstwo gości. Do tego także potrzeba mieć konto u różnych bukmacherów, aby taka sytuacja mogła w ogóle nastąpić. Jest zatem minimum kilka walorów odnoszących się do tej sytuacji.

0 / 5. Ocen: 0

Następny artykułJak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?