Dwunasta kolejka polskiej Ekstraklasy powoli puka do naszych drzwi. Już w piątek, jak co tydzień, rozpoczną się zmagania najlepszych drużyn piłkarskich w naszym kraju. Tradycyjnie już, zostaną rozbite na cztery dni. W tym wpisie przedstawimy nasze typy dnia na Ekstraklasę właśnie w kontekście jej dwunastej kolejki, przy jednoczesnym największym nacisku na spotkania rozgrywane od niedzielnego popołudnia oraz poniedziałkowego wieczoru. Wskażemy też, który bukmacher stwarza najlepsze warunki na to, żeby to właśnie u niego realizować typy na 12. kolejkę Ekstraklasy.

ekstraklasa typy dnia
Typy dnia na Ekstraklasę – 12 kolejka (5, 6, 7 grudnia 2020)

Nasze typy na Ekstraklasę – 12. kolejka

Dwunasta kolejka rozgrywek polskiej Ekstraklasy rozpocznie się 4 grudnia, meczem Cracovii z Wisłą Kraków. Nie będzie to jednak jedyne spotkanie, na które warto zwrócić uwagę. Poniżej przedstawiamy te, które również zasługują na zainteresowanie – staramy się też wyszczególnić nasze typy na Ekstraklasę, poparte naszą własną analizą oraz intuicją. Prezentujemy także aktualne kursy polskich bukmacherów na wszystkie ze wskazanych przez nas meczów. Należy jednak zwrócić uwagę, że każdy z nich jest aktualny na 3 grudnia 2020. Operatorzy czasem dokonują delikatnych zmian w nich właśnie, na przykład takich spowodowanych kontuzją kluczowego zawodnika konkretnej drużyny.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin – typy na mecz

Aktualne kursy bukmacherskie:

  • STS: 2.05 – 3.35 – 3.80
  • Fortuna: 2.11 – 3.42 – 3.80
  • Betfan: 2.04 – 3.30 – 3.75

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Mecz Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin prezentuje się bardzo ciekawie. Jeśli mielibyśmy obstawiać tylko na podstawie tego, które miejsce w tabeli ligowej piastuje dana drużyna, nasz typ musiałby wylądować u Zagłębia Lubin, które w tym momencie znajduje się na czwartej pozycji. Z drugiej strony z kolei mamy zaledwie czternasty Piast. Wbrew pozorom jednak, nie mamy tu do czynienia z przepaścią, a z drużynami o podobnym poziomie. Co więcej, Piast nie przegrał czterech ostatnich meczów – Zagłębie nie może pochwalić się tym samym, choć prezentuje się też bardzo dobrze. Nasz typ, mimo wszystko, ląduje w rękach Zagłebia Lubin – drużynę, która naszym zdaniem ma ogromny potencjał i piłkarzy, którzy są w stanie sprawdzić się znakomicie na tle Piastowskich rywali.

Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała – typy na mecz

Aktualne kursy bukmacherskie:

  • STS: 1.37 – 5.25 – 7.70
  • Fortuna: 1.38 – 5.70 – 7.60
  • Betfan: 1.34 – 5.50 – 7.50

W tym meczu nie można liczyć na wyrównaną grę. Lech Poznań co prawda od jakiegoś czasu cierpi na kryzys wewnętrzny – nie dość jednak, że będzie zmotywowany ostatnią wygraną, przełamującą jego dość przeciętną passę, to jeszcze bój stoczy z ostatnim w tabeli Podbeskidziem Bielsko-Biała, które do tej pory nie zademonstrowało zbyt wiele. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Choć my typujemy, podobnie, jak bukmacherzy, wygraną Lecha, sugerujemy sięgnięcie po inne rynki, które pozwolą nam zarobić o wiele więcej. Tym idealnym jest ten związany ze strzelonymi bramkami – można tu spodziewać się prawdziwej kanonady. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zespół z Bielsko-Białej jest drużyną z największą ilością straconych bramek.

Wisła Płock – Górnik Zabrze – typy na mecz

Aktualne kursy bukmacherskie:

  • STS: 3.05 – 3.35 – 2.35
  • Fortuna: 2.96 – 3.35 – 2.52
  • Betfan: 3.00 – 3.35 – 2.34

Mecz dwunastej w tabeli Wisły Płock z Górnikiem Zabrze, który znajduje się obecnie na trzecim miejscu, nie będzie tak bardzo oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Wbrew bowiem różnicom w pozycji w tabeli ligowej, oba zespoły prezentują dość solidną formę i zbliżony poziom umiejętności. Wisła Płock kompletnie pozbawiła się jednak formy, z ostatnich pięciu wygrywając zaledwie jeden mecz, a dwa przegrywając. Górnik radzi sobie stabilniej, choć również w kratkę. My stawiamy właśnie na niego.

Gdzie realizować własne typy na Ekstraklasę? – przegląd bukmacherów

Polscy bukmacherzy nie od dziś traktują piłkę nożną jako coś, czemu nadają absolutny priorytet – to w końcu ona stanowi nasz sport narodowy i ona każdego miesiąca przyciąga sobą do świata bukmacherskiego rzesze nowych typerów. Nie dziwi więc fakt, że typy na Ekstraklasę i na dwunastą jej kolejkę możemy realizować u zdecydowanej większości rodzimych, działających legalnie na terenie naszego kraju bukmacherów. Wcale nie oznacza to jednak, że u każdego zrobimy to na tych samych warunkach.

bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus i obstawianie bez podatku

Najlepiej radzi sobie tutaj STS, który już od dawna uchodzi za lidera na polskim rynku bukmacherskim. Nie dość, że daje nam dostęp do absolutnie każdego z meczów, które rozegrane zostaną w ramach 12. kolejki Ekstraklasy, to jeszcze na większość z nich oferuje solidne i godne uwagi kursy. Co bardzo ciekawe, Polski bukmacher STS wiele ze spotkań pokrywa zakładami na żywo, wraz z towarzyszącymi im darmowymi transmisjami telewizyjnymi. Rejestrując się na www.sts.pl pamiętajmy o tym, by skorzystać z kodu BETONLINE, który za darmo zwiększy nasz budżet na zakłady bukmacherskie o 29 PLN bez depozytu.

Fortuna to również bukmacher, któremu zdecydowanie można zaufać. Istniejąca na rynku od przeszło dwudziestu lat, Ekstraklasę traktuje priorytetowo. Nie tylko więc pokrywa zasięgiem każdy z meczów z dwunastej kolejki zmagań w jej obrębie, ale też pozwala na to, by realizować własne typy na Ekstraklasę w formule na żywo, w czasie trwania wielu ze spotkań. Często organizuje też promocje, ściśle związane właśnie z rozgrywkami w ramach najwyższej klasy rodzimych rozgrywek. Będąc nowym graczem, w czasie rejestracji na www.efortuna.pl powinniśmy skorzystać u niej z kodu BETONLINE, który już na start poprawi warunki typowania o darmowy zakład 100 PLN i właściwie zoptymalizuje nasz budżet na zakłady.

Dobrze na tle innych prezentuje się też oferta bukmachera Betclic, który pozwala typować każde spotkanie z zakresu 12. kolejki Ekstraklasy. Wyróżnia się przy tym zdecydowanie największą ilością opcji na zakłady. U niego również w czasie rejestracji można skorzystać z kodu – wpisując KOD550 w polu rejestracyjnym na stronie www.betclic.pl, jeszcze bardziej zwiększymy atrakcyjność jego kodu bonusowego.

Czy warto wchodzić w zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę w tej fazie rozgrywek?

Obecna faza rozgrywek jest idealną do tego, by to właśnie od niej zacząć obstawianie. Nasze typy bukmacherskie na Ekstraklasę mogą być bardziej trafne, bo na temat każdej z drużyn jesteśmy już w stanie dowiedzieć się całkiem dużo. Z drugiej strony z kolei same rozgrywki są jeszcze na tyle otwarte, że wszystko może się w nich stać, co dodatkowo zachęca do bardziej dogłębnych analiz i samego w sobie obstawiania, a jednocześnie sprawia, że kursy na kolejne spotkania są po prostu solidne.

Kiedy rozpocznie się 12. kolejka polskiej Ekstraklasy?

12. kolejka Ekstraklasy rozpocznie się już w piątek, 4 grudnia. Standardowo, organizatorzy rozplanowali po dwa spotkania na każdy dzień, na poniedziałku kończąc.

Jak tworzyć własne typy dnia na Ekstraklasę i od czego zacząć?

Tworzenie własnych typów na spotkania w obrębie Ekstraklasy powinniśmy oprzeć na jak najbardziej dogłębnej analizie. Przede wszystkim jednak zacznijmy od zorientowania się w aktualnej fazie rozgrywek i tym, gdzie plasują się drużyny w tabeli. Jest to nam w stanie wiele powiedzieć, ale i właściwie ukierunkować nasze dalsze działania w kierunku dalszej analizy.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułLEC 2021 – typy bukmacherskie na League of Legends
Następny artykułTypy na dziś 12 grudnia 2020 – Jakie typy dnia?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?