Podatki są wszechobecne w naszym życiu. Do ich płacenia zobowiązane są wszyscy polscy obywatele. Daniny publiczne dotyczą praktycznie każdej sfery życia – mowa tutaj również o zakładach bukmacherskich. Każdy gracz, który odniesie odpowiednio wysoką wygraną, jest zobowiązany do tego, aby uiścić do urzędu skarbowego podatek. W związku z tym, wielu graczy zastanawia się, czy istnieje jakiś sekretny sposób na to, aby nie musieć płacić podatku od wygranych u bukmachera. Z myślą o wszystkich tych osobach przygotowaliśmy niniejszy artykuł.

Gra bez podatku u bukmachera
Gra bez podatku u bukmachera? Jak to zrobić?

Gra bez podatku u bukmachera – czy to możliwe?

Wielu graczy zastanawia się nad tym, czy istnieje jakiś sposób na grę u bukmachera bez podatku. Warto wiedzieć o tym, że w chwili obecnej nie ma niestety takiej możliwości. Wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce muszą działać w zgodzie z przepisami prawa, zatem oddają podatki od kuponów do skarbu państwa. W przypadku gier losowych stawka podatkowa wynosi 12%. Dodatkowo, każda osoba, której uda się wygrać 2280 złotych lub więcej, musi jeszcze samodzielnie wpłacić podatek w wysokości 10% od uzyskanej wygranej.

Jak widać, polskie skarbówki mają szereg możliwości w zakresie pozyskiwania podatków od graczy obstawiających zakłady bukmacherskie. Warto jednak wiedzieć o tym, że są obecnie firmy bukmacherskie, które próbują ułatwić życie swoim graczom i dają im możliwość korzystania ze zwrotu całości bądź części podatku od danego zakładu. 

Gra bez podatku w Milenium, czyli Happy Hour 

Firma bukmacherska Betfan od pewnego czasu pozwala swoim graczom na zakłady bez podatku dzięki promocji o nazwie Happy Hour. Na ten moment można z niej korzystać aż cztery dni w tygodniu – zarówno w punktach stacjonarnych jak i za pośrednictwem internetu na stronie www.betfan.pl. Oferta, dzięki której można uzyskać 14% do wygranych, dedykowana jest graczom korzystającym z aplikacji tego bukmachera. Happy Hour obowiązuje we wszystkich ligach piłkarskich oraz sportach wirtualnych.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Można z niej korzystać godzinę przed pierwszym meczem danego dnia bądź w trakcie spotkania na żywo. Najważniejszy i jedyny obowiązek, jaki trzeba spełnić, to postawienie zakładu AKO z minimum 5 zdarzeniami na kuponie po kursie w wysokości 1,30. 

Gra bez podatku u bukmachera Totolotek 

Totolotek to jedna z firm bukmacherskim, która reklamuje się oferowaniem swoim graczom gry bez podatku. Chodzi o to, że bukmacher zwraca nam kwotę uiszczonego podatku, przez co ostatecznie wysokość naszej wygranej wzrasta. Oprócz tego, każdy, kto zarejestruje się używając kodu promocyjnego Totolotka oprócz bonusów na początek będzie mógł również wziąć w rozmaitych promocjach dedykowanych graczom.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher pozwala na korzystanie z wyjątkowych środków bonusowych od wygranych zakładów AKO. Jest to możliwe za pośrednictwem promocji „xTREME”. Gdy postawimy minimum 20 złotych depozytu na zakłady z minimum trzema zdarzeniami o kursie 1,20 na kuponie, możemy uzyskać specjalny bonus od wygranej. Środkami bonusowymi od zakładów AKO nie trzeba obracać. 

Zakłady bez podatku w firmie bukmacherskiej Fortuna 

Jedną z firm oferujących zakłady bez podatku jest także Fortuna. Tam promocja nosi nazwę Happy Hours. Jest ona aktywowana zawsze w trakcie ważnych wydarzeń sportowych takich jak Mistrzostwa Europy lub Mistrzostwa Świata w piłce nożnej bądź Puchar Świata w niezwykle popularnych w Polsce skokach narciarskich. Na godzinę przed każdym spotkaniem konkretnego turnieju bądź zawodów można obstawiać spotkania z bonusem kursowym w wysokości 1,14, który refunduje wartość podatku. 

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNielegalni bukmacherzy w Polsce – czy warto obstawiać?
Następny artykułJak nie uzależnić się od obstawiania w zakładach bukmacherskich?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?