Bukmacherskie aplikacje mobilne coraz częściej wykorzystywane są do tego, by nie tylko obstawiać standardowe spotkania sportowe, ale i sięgać po usługi dodatkowe. Te nabrały zresztą strasznej popularności, która ulega jeszcze bardziej gwałtownemu wzrostowi, gdy ligi piłkarskie pauzują, a typujący je nie mają czego obstawiać. Nie dziwi więc fakt, że polscy bukmacherzy online stale starają się poszerzyć paletę oferowanych przez siebie usług tego typu. Tą najnowszą są gry karciane, które wkroczyły do ich aplikacji mobilnych stosunkowo niedawno. W jaki sposób możemy je w nich obstawiać? Jakie gry tak właściwie mamy do wyboru i co powinniśmy wiedzieć o całej tej usłudze? Odpowiedzi na te wszystkie pytania postaramy się udzielić poniżej.

Gry karciane w bukmacherskich aplikacjach mobilnych

Jak obstawiać gry karciane w aplikacjach bukmacherskich?

Gry karciane są nowością, którą aktualnie w swoich aplikacjach mobilnych oferują wyłącznie najlepsi bukmacherzy online w Polsce. Nic więc dziwnego, że dla wielu osób zagadką może być korzystanie z tej właśnie usługi.

Zacznijmy od tego, że gry karciane są dostępne wyłącznie dla osób zalogowanych w aplikacji mobilnej bukmachera (w przeciwieństwie do użytkowników ich serwisów głównych, którzy mogą oglądać – ale nie obstawiać – rozdania bez potrzeby zakładania konta). Jeśli więc nie posiadamy konta u bukmachera, koniecznie je załóżmy. Jeśli je już posiadamy, zalogujmy się na nie. Pamiętajmy, że konta w aplikacji są tymi samymi, z których korzystamy przy posługiwaniu się głównym bukmacherskim serwisem internetowym.

Po zalogowaniu się do aplikacji, musimy skierować się do działu opatrzonego nazwą Gry karciane. Niektórzy bukmacherzy online używają nieco innego nazewnictwa. W STS usługa nosi nazwę Betgames, a w Fortunie – Bet on Games.

Naszym oczom najczęściej ukaże się domyślna gra – zazwyczaj jest nią poker, najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny. Rzadziej najpierw pozyskamy możliwość wyboru gry, która nas interesuje. W każdym wypadku jednak szansa na to istnieje – zazwyczaj w górnej części ekranu aplikacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na samej górze wybranej przez nas gry znajduje się ekran z jej transmisją, która odbywa się w formule na żywo. Wielu bukmacherów na tym ekranie oddaje nam do dyspozycji opcje bukmacherskie – nie musimy z nich korzystać w tym miejscu. Wszystkie znajdują się bowiem tuż pod transmisją. Wystarczy, że tapniemy w którąś z nich, a pojawi się ona na kuponie. Wystarczy, że ustalimy stawkę i potwierdzimy chęć zawarcia zakładu. Co istotne, zawsze zrobimy to bez potrzeby odświeżania aplikacji (a zatem i transmisji danego rozdania).

Praktycznie wszyscy polscy bukmacherzy online dają nam możliwość włączenia opcji szybkiego obstawiania gier karcianych. Włączając ją, zakład będzie zawierany bezpośrednio po stuknięciu w interesujący nas rynek na zakłady bukmacherskie, po ustalonej przez nas stawce. Nie będziemy więc musieli potwierdzać naszego wyboru.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Legalny poker w aplikacjach polskich bukmacherów

Największym zainteresowaniem w bukmacherskich aplikacjach mobilnych w kontekście gier karcianych cieszy się poker, co jest dość oczywiste – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że to on jest najbardziej rozpoznawalną grą znaną z kasyn na całym świecie. Polscy bukmacherzy online w większości pozwalają na obstawianie kilku różnych jego odmian. Największą popularnością cieszy się jednak najbardziej klasyczny jego wariant, bazujący na zasadach Texas Hold’em.

W klasycznej odmianie pokera dostępnej w bukmacherskich aplikacjach mobilnych możemy obserwować rozdania, w których bierze udział sześciu wirtualnych graczy. Nie jesteśmy tutaj aktywnymi członkami rozgrywki, a zaledwie jej obserwatorami. W jej trakcie jesteśmy w stanie korzystać z kilku różnych rynków na zakłady wzajemne. Tymi głównymi i podstawowymi są te, w których wskazujemy albo na zwycięzcę konkretnego rozdania (nie ma wtedy znaczenia to, jaki układ okaże się zwycięski), albo też na układ, który zapewni zwycięstwo (wtedy też nie musi nas obchodzić to, który z graczy ostatecznie go ułoży).

Poker jest na tyle popularny, że najlepsi bukmacherzy online w Polsce przygotowali – obok tego standardowego – polski stół, w którym mamy do czynienia z polskimi krupierkami. Te posługują się oczywiście naszym językiem, a my możemy na bieżąco wchodzić w interakcję z nimi. Wszystko dzięki wbudowanemu czatowi, na łamach którego możemy zadawać im pytania (niekoniecznie odnośnie samego rozdania czy gry), ale też cieszyć się z wygranych czy analizować własne porażki. Polskie stoły w większości przypadków są dostępne tylko w określonych przez bukmachera godzinach. Stanowią jednak świetną alternatywę dla tych prowadzonych w języku angielskim.

Inne gry karciane w apkach bukmacherskich

W bukmacherskich aplikacjach mobilnych znaleźć możemy nie tylko wspomniany powyżej legalny poker. Choć rzeczywiście cieszy się on zdecydowanie największą popularnością, typujący coraz chętniej sięgają również po inne gry – również te mniej standardowe i znane w Polsce. Do tych gier zaliczyć można:

  • wojnę – jest to jedna z tych gier karcianych, które rozgrywają się w bardzo szybkim tempie, a które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Polaków – głównie ze względu na to, że gra się w nią często dla zabawy, poza zakładami bukmacherskimi,
  • bakarat – gra ta w swoich założeniach przypomina wojnę. Ona również cechuje się dużą prostotą – dwóch graczy otrzymuje swoje karty, a wygrywa ten, który najbardziej zbliży się ich wartością do 9,
  • blackjack – to również popularna karcianka, w której wirtualni gracze zmierzają do uzyskania wartości najbliższej liczbie 21. Jest ona znana z kasyn stacjonarnych i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony obstawiających.

Oczywiście warto mieć na uwadze to, że zarówno aplikacje mobilne, jak i sama w sobie usługa gier karcianych są obecnie w fazie intensywnego rozwoju. Można więc śmiało przypuszczać, że gier do wyboru wraz z upływem czasu będzie coraz więcej. Zwłaszcza że już teraz przybywa ich w bardzo szybkim tempie.

Co jeszcze warto wiedzieć o grach karcianych?

Jako że gry karciane są stosunkowo nową usługą dodatkową w bukmacherskich aplikacjach mobilnych (i serwisach internetowych), nie dziwi to, że wiele osób nie do końca rozumie ich założenia. Właśnie dlatego warto przybliżyć kilka istotnych faktów na ich temat, które z pewnością przybliżą zasady jej działania i wyjaśnią wszystko to, co niezbędne do obstawiania gier karcianych.

  • Gry karciane są usługą, która jest dostępna całodobowo. Możemy po nie sięgać nie tylko o dowolnej godzinie, ale też każdego dnia tygodnia i roku. Wybrane stoły (w tym te polskie) mogą jednak działać tylko w określonych godzinach, co zawsze jest z góry zaznaczane.
  • Jest to usługa, w której oglądamy symulacje rozdań. W grach karcianych nie obserwujemy gry prawdziwych ludzi. Całość to symulacja, którą zarządza prawdziwa krupierka, przydzielając karty zaledwie wirtualnym graczom. Sami również nie możemy brać bezpośredniego udziału w konkretnej grze karcianej – nasza rola to czyste obstawianie. To wszystko sprawia, że cała usługa jest legalna (wyłączność na usługi kasynowe w naszym kraju posiada podmiot należący do naszego rządu – jeśli moglibyśmy grać w gry, łamalibyśmy zatem polskie prawo).
  • W aplikacji mobilnej możemy włączyć szybkie zawieranie zakładów. Domyślnie, każdy nasz zakład (kupony tworzone są przez stuknięcie w odpowiedni rynek na zakłady bukmacherskie) jest zawierany po podaniu stawki i zaakceptowaniu go. Możemy skrócić ten proces do pojedynczego stuknięcia (nawet bez akceptacji), zaznaczając odpowiednią opcję.
  • Gry karciane dostarczane są przez firmy zewnętrzne. To one opracowują transmisję na żywo i dbają o to, by była ona prezentowana w sposób jak najatrakcyjniejszy dla nas. Bukmacherzy czerpią zaś od nich informacje, na podstawie których przygotowują ofertę (każda kolejna karta jest zawsze skanowana przez krupierkę, zanim jeszcze pojawi się na stole). Oczywiście wybrani bukmacherzy online samodzielnie przygotowali transmisje i są w tym wszystkim autonomiczni. Większość sięga jednak po dostawców pokroju Betgames czy TVBet.

5 / 5. Ocen: 5

Poprzedni artykułJak wypłacić bonus bukmacherski?
Następny artykułTrzy najważniejsze rzeczy, aby skutecznie grać u bukmacherów
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?