Większość poradników zawartych na naszym blogu skupia się na tym, by pokazać sprawdzone, skuteczne i rzeczywiście godnie naśladowania wskazówki związane z obstawianiem spotkań sportowych. Rzeczywiście, ważne jest, aby mieć świadomość tego, jakie rzeczy są uznawane za pożądane, a jakie są w stanie wprowadzić nas w tarapaty i doprowadzić do zniechęcenia się tematyką bukmacherską. W tym poradniku podejdziemy do tej tematyki w sposób nieco odmienny. Wyszczególnimy bowiem wiele rzeczy, których nie powinniśmy robić, jeśli chcemy, by nasze zakłady bukmacherskie przynosiły zamierzony efekt. Skonfrontujemy je przy okazji z pozytywnymi praktykami, stanowiącymi ich bezpośrednią alternatywę.

jak nie typować meczów
Jak NIE typować w zakładach bukmacherskich

Negatywne praktyki bukmacherskie i ich zdrowe alternatywy

Choć coraz więcej osób, które wchodzą w zakłady bukmacherskie ma świadomość co do najlepszych praktyk związanych z obstawianiem, mnóstwo początkujących typerów nie wie, czego powinna unikać, by po prostu nie pogrążyć się, nie stracić budżetu oraz nie zniechęcić się do tego, by realizować typy bukmacherskie. Poniżej przedstawiamy pięć tego typu rzeczy, jednocześnie starając się odnaleźć zdrową i godną polecenia alternatywną praktykę dla każdej z nich.

1. Stawianie wszystkiego na jedną kartę

Wielu początkujących bukmacherów widząc spotkanie z „pewniakiem”, a zatem drużyną będącą faworytem i często miażdżącą przeciwnika pod względem statystyk, stawia wszystko na jedną kartę. Nie powinniśmy tego robić. Zawsze warto określić sobie zdrowe limity związane z pojedynczym zakładem, zazwyczaj będące procentem od posiadanego obecnie budżetu i zawsze się ich trzymać. Ta konsekwencja pozwoli nam uniknąć porażek wynikających z przewrotności sportu oraz naszych własnych nieprzemyślanych decyzji.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

2. Wybór dowolnego bukmachera

Wiele osób nie zwraca uwagi na wybór bukmachera, uważając, że wszyscy polscy bukmacherzy oferują dokładnie to samo. To błąd – mnóstwo operatorów pozwala obstawiać znacznie więcej dyscyplin, a także prezentuje znacznie szerszą paletę usług, solidniejsze kursy oraz ciekawsze akcje bonusowe. Zamiast więc przystawać na któregokolwiek, poszukajmy – możemy zajrzeć na koniec tego poradnika, gdzie pokazujemy, jacy są najlepsi bukmacherzy w Polsce.

3. Obstawianie wszystkiego, co tylko możliwe

Typujący często skupiają się na wszystkim, co tylko choć trochę ich interesuje. To obstawią trochę tenisa, to sięgną po typy bukmacherskie na piłkę nożną, by za chwilę stawiać na piłkę ręczną, bo „akurat toczy się w niej spotkanie”. To błąd, którego nie powinniśmy powielać. Określmy własną specjalizację – im węższą, tym lepiej. Skupiając się na jednej rzeczy będziemy w stanie podejmować właściwsze decyzje, które zaplusują i sprawią, że będziemy skuteczni.

4. Poleganie na intuicji i wiedzy z oglądania transmisji sportowych

Intuicja i tak zwana „domniemana wiedza” bardzo często kierują początkującymi typującymi. Odpowiedzmy sobie szczerze – czy zakłady bukmacherskie są naszą specjalnością? Jeśli nie, powinniśmy porzucić tę intuicję i skupić się na tym, co jest w nich najważniejsze – dogłębnej analizie, właściwym przygotowaniu i uczeniu się pozytywnych praktyk, które zwiększą naszą skuteczność w typowaniu.

bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus i obstawianie bez podatku

5. Inwestowanie w kupony akumulacyjne

Kupony akumulacyjne kuszą możliwością wygrania dużych pieniędzy i wiele osób na nie stawia, typując kilka lub nawet kilkanaście spotkań, by móc na nich zarobić więcej. Kupony akumulacyjne wymagają jednak poprawnego wytypowania każdego z tych spotkań, by wygrać cokolwiek. Nie powinniśmy więc po nie sięgać zbyt często – warto traktować je jako ciekawostkę i odskocznię, zamiast uważać ją za podstawową formę typowania.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – u którego ćwiczyć dobre nawyki?

Skoro znamy już wszelkie nawyki, którymi powinniśmy się odznaczać podchodząc do tematyki bukmacherskiej, a które są w stanie sprawić, by nasze typy bukmacherskie były skuteczne, powinniśmy wybrać operatora, który pozwoli nam wcielić je w życie. Polscy bukmacherzy kuszą zawsze lepszymi kursami, ciekawszymi bonusami i szerszą ofertą niż te obecne u konkurencji. Sęk w tym, że nie zawsze są „naj”. Poniżej przedstawiamy to, co do zaoferowania mają zdecydowanie i obiektywnie najlepsi bukmacherzy obecnie istniejący na polskim rynku tematycznym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta bukmachera STS

Polski bukmacher STS ma dla początkujących jak i zawodowych typerów warunki idealne do obstawiania zakładów sportowych. Nie dość bowiem, że prezentuje bardzo szeroką ofertę na różne dyscypliny sportowe i ubarwia ją solidnymi kursami oraz mnóstwem opcji bukmacherskim, to jeszcze prezentuje to wszystko w szacie graficznej, w której bardzo łatwo jest się odnaleźć. Bukmacher STS jest wyborem numer jeden jeśli chodzi o jakość świadczonych usług.

Inną zaletą jest także świetna aplikacja mobilna STS, która nawet daje dodatkowe korzyści w postaci zakładu bez ryzyka 20 PLN z kodem „BETONLINE„. Aplikację pobrać można bezpłatnie ze strony www.sts.pl.

Oferta bukmachera Fortuna

Fortuna jest kolejnym z liderów, o których wręcz nie da się powiedzieć złego słowa. Jej szeroka oferta i wielokrotnie bezkonkurencyjne kursy, ale też pokrycie bardziej niszowych rozgrywek i sportów są czymś, czego zazdroszczą jej inni polscy bukmacherzy. Bukmacher Fortuna również jest więc „pewniakiem” jeżeli chodzi o miejsce do obstawiania sportu. Nie tylko posiada bardzo dobre kursy ale szczególnie dla zawodowych typerów ważne, oferuje bardzo wysokie limity na typowanie zakładów na duże stawki.

Oferta bukmachera Betclic

Główny atut bukmachera Betclic to jego interfejs, stworzony z myślą o początkujących, intuicyjny i bardzo czytelny. Legalny bukmacher Betclic nie lubi owijać w bawełnę i prezentuje bardzo jasne, ale przy tym atrakcyjne warunki na zakłady bukmacherskie. Nowa oferta promocyjna na cashback z kodem „KOD550” to także bardzo dobry prognostyk, że będzie to firma dająca gwarancję najwyższej jakości.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak odpowiednio zminimalizować czas poświęcony na bukmacherkę?
Następny artykułSkoki narciarskie 2021 – typy, kursy, darmowe bonusy
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?