Dla wielu typerów to niezwykle istotny temat… Z jednej strony zależy Ci na tym, by nie spędzać aż tak dużo czasu przed komputerem, jak ma to miejsce obecnie? Chcesz jednocześnie zarabiać dobre pieniądze na bukmacherce? Jak zatem grać efektownie i efektywnie?

czas w bukmacherce to  pieniądz

Wyznacz sobie priorytety

Rozpocznij od wykonania tego właśnie konkretnego zadania… Musisz wiedzieć, co jest dla Ciebie po prostu najważniejsze. Pamiętaj, że czas nie jest „z gumy”. Doba ma natomiast tylko 24 godziny. Warto zauważyć, że trzeba zaś znaleźć czas na rozmaite obowiązki, odpoczynek i sen. Najłatwiej mają osoby, które nie posiadają jeszcze rodzin. Wtedy, np. po pracy mogą oddać się analizowaniu spotkań i wygrywaniu pieniędzy… Osoby, które mają żony, dzieci itd. często narzekają na brak czasu. Wszak muszą iść do pracy, zrealizować rozmaite obowiązki domowe, poświecić czas rodzinie itp. Dlatego tak ważne jest to, by określić priorytety. Generalnie rodzina zawsze powinna być na pierwszym miejscu. Pamiętaj, że dobra sytuacja w domu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. To zaś istotne pod względem dokładnego analizowania spotkań.

Czasami trzeba jednak wybrać, czy chcesz spędzić wolny czas na stronach firmy bukmacherskiej BetX, czy z kolegami w pubie itp. Warto tak to wszystko przemyśleć, aby niczego nie zaniedbywać. W końcu nie musisz codziennie typować, prawda? Czasami dobrze jest zrobić sobie przerwę, by spojrzeć na wszystko z większym dystansem. Odpowiednie zarządzanie tym aspektem pozwoli Ci znaleźć czas na rozmaite aktywności. Poza tym na pewno znajdziesz takie czynności (w tym momencie przez Ciebie wykonywane), które swobodnie mogą być wyeliminowane. To np. oglądanie seriali w TV, przeglądanie social media itp. Dzięki temu tak zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na coś innego. Np. właśnie na zakłady bukmacherskie.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak szybko i efektywnie analizować mecze?

Zależy Ci, by zrealizować to zadanie szybko i jednocześnie dokładnie? Nie da się ukryć, że to jeden z najważniejszych aspektów. Odpowiednia analiza to bowiem klucz do sukcesu i regularnych wygranych. Typerzy, którzy ten aspekt bagatelizują, lub w ogóle rezygnują z analiz, tak naprawdę nie mogą liczyć na systematyczne wiktorie. O czym trzeba pamiętać, by analizowanie spotkań nie zajmowało jednak aż tak dużo czasu (jak teraz), ale cały czas było na odpowiednim poziomie? Warto odpowiednio przygotować się do realizacji tych zadań. Dobrze jest mieć np. listę stron internetowych, z których warto korzystać. Poza tym w czasie wykonywania analiz skup się tylko na tym.

Wyłącz wszystkie niepotrzebne w tym momencie strony internetowe i czat bukmacherski. Co jeszcze jest istotne? Wyłącz też telewizor, radio, telefon itp. Wszystko to, co może Cię po prostu wybijać z rytmu. Zadbaj o to, by koncentracja była na odpowiednim poziomie. Jeśli czujesz się w tym momencie zmęczony, to może lepiej najpierw zrobić sobie drzemkę, a dopiero potem przystąpić do pracy? Na pewno będzie ona bowiem znacznie bardziej efektywna. Jeśli będziesz stosować się do tych rad, to szybko zauważysz, że analizy będą zajmowały Ci o wiele mniej czasu…

bukmacher betfan obstawianie bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus i obstawianie bez podatku

Określ konkretne ramy czasowe

W bukmacherce warto ustalać sobie rozmaite limity. Nie tylko te stricte związane z finansami. Pamiętaj, żeby tego czynnika również nie traktować po macoszemu. Jeśli skrupulatnie określisz ramy czasowe (na rozmaite zadania związane z tym tematem), to nie będziesz zaniedbywał innych obowiązków. Możesz sobie np. ustalić, że w tygodniu (od poniedziałku do piątku) poświecisz zakładom bukmacherskim 5 godzin. Tyle same w czasie weekendu (ze względu na większą ilość wolnego).

Nie przekraczaj tych limitów. W innym wypadku zabraknie Ci czasu np. na obowiązki domowe, czy odpoczynek. Kluczem do sukcesu w tym zagadnieniu jest zaś bez wątpienia właściwa koncentracja. Jeśli natomiast wypadną Ci nieoczekiwane zadania do wykonania (a często tak się dzieje), to odpuść sobie analizę w danym dniu. Jeśli będziesz się spieszył, to nic z tego dobrego nie wyjdzie. Analiza nie będzie dokładna, co jest zaś pierwszym krokiem do porażki.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBetX oferta zakładów, bonusy i promocje
Następny artykułJak NIE typować? – przewodnik po złych praktykach i ich zdrowych alternatywach
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?