Ryzyko budzi skrajne emocje i choć wydawałoby się, że w życiu dążymy to jego minimalizacji, z całą pewnością możemy odnieść także wrażenie, że spora część ludzkości dąży do tego, aby było jak najintensywniejszym odczuciem w ich egzystencji. Zakłady bukmacherskie mimo, że są rozrywką, mniej lub bardziej niechlubnie, kojarzą się właśnie z ryzykiem. Jest jednak wiele sposobów na to, aby ryzyko zakładów zminimalizować i przy odpowiednim obstawianiu wyników móc czerpać z zakładów nie tylko korzyści, ale także, co zdecydowanie jest ogromnym plusem zakładów bukmacherskich, korzyści w postaci pieniędzy, spływających na nasze konto. 

jak obstawiać mecze
Czy obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich może być skuteczne?

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrywać? 

Zakłady nie są niczym innym, jak skłonnością uczestnika gry do postawienia czegoś w zamian za obstawiony przez nas, szacowany na pewnych podstawach, wynik. Aby móc zostać graczem i wziąć udział w zakładzie potrzebujemy tylko jednego – kapitału. Standardowo kapitał stanowią pieniądze (w gotówce lub na koncie), niekiedy możliwy jest także kapitał, pochodzący z kredytu – niektóre zakłady bukmacherskie oferują swoim graczom tego rodzaju usługę, na ogół sowicie oprocentowaną. Ważne jest zatem przy obstawianiu zakładów bukmacherskich odpowiednie zarządzanie tymże kapitałem.

Musimy mieć świadomość tego na co i ile warto postawić – tutaj głównie należy skupić się na czynniku jakim jest doświadczeniem. Niezbyt rozsądne jest oczekiwanie nieustannych wygranych od pierwszych zakładów. W myśl maksymy Trening czyni mistrza i tutaj należy postawić na stałe doskonalenie się. Poznanie branży, czy to jazdy konnej, hokeja, walk bokserskich czy, cieszącej się zdecydowanie największą popularnością, piłki nożnej powoduje zdecydowany wzrost szans. Nie należy w związku z tym zakładać, że pierwsze zakłady są z góry skazane na porażkę – sprawą oczywistą jest, że czynnik szczęścia ma tutaj również spore znaczenie i w tych pierwszych chwilach z zakładami to właśnie na nim w dużej mierze możemy się opierać. 

fuksiarz nowe promocje na start
Nowa oferta darmowych bonusów na start w Fuksiarz.pl

Matematyka kluczem do sukcesu w zakładach bukmacherskich. 

Choć to stwierdzenie może wydawać się w pewnym stopniu przereklamowane, warto zdawać sobie sprawę z tego, że umysł ścisły będzie tutaj wartości dodaną, zdecydowanie procentującą. Dlaczego? Zakłady bukmacherskie to, najzwyczajniej w świecie, to liczy – aby wygrywać potrzebujesz odpowiedniej strategii doboru stawek i podstawowej wiedzy na temat tego, co faktycznie odzwierciedlają kursy, gdy weźmiemy pod uwagę prawdopodobieństwo. Jeśli nie jesteś matematycznym specjalistą – spokojnie, zapoznanie się z mnożeniem, dzieleniem, prawdopodobieństwem wystarczy. A i dodawanie może być przydatne, gdy zaczniesz podsumowywać swoje zyski. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Naucz się chodzić pod prąd.

Doświadczenie w tym sporcie nauczy Cię na pewno jednego – nie zawsze warto myśleć, jak wszyscy, obstawiać, jak oni i wspólnie oczekiwać tych samych rezultatów. Zdarza się, i to nie rzadko, że drużyny czy sportowcy, na których nikt nie stawia są źródłem najlepszego dochodu i to własnie na nich, niekiedy wbrew zdrowemu rozsądkowi, warto postawić. Im więcej osób przeciwko danej drużynie – tym większe zyski dla Ciebie, jeśli odniesie zwycięstwo. 

Stoicyzm, to nie tylko filozofia, ale też sposób radzenia sobie z emocjami. 

Nie zawsze się wygrywa, a pasmo porażek nie jest powodem do porzucenia zakładów z hukiem, przypominającym dźwięki burzy w górskiej krainie. Gra, jak to gra – rządzi się swoimi prawami i nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Warto zachować tutaj swoisty wewnętrzny spokój i poszukać złotego środka – nie warto po każdej porażce obrażać się na siebie czy bukmachera, warto po prostu przystąpić do dalszych działań i upadek zniweczyć zwycięstwem. Ważne jest także działanie w drugą stronę – zwycięstwo nie powinno powodować skrajnego popadania w radość i na fali sukcesu popadania w ciąg gry. Warto przyjąć założenie – gram tyle i tyle czasu, bez względu na czynniki X i Y. 

sts legalny bukmacher bonus
Kod promocyjny na bonus bez depozytu w STS

Wiara czyni cuda, nie tylko na skalę cudów zdrowotnych. 

Zakłady bukmacherskie są sportem opartym na umiejętnościach, zdolnościach, ale i w pewnym sensie, na szczęśliwym trafie. Często mówi się o tym, że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia. I grając, należy w to z całą pewnością wierzyć. Nie mówię od razu, że oznacza to, że wiara w nasze zwycięstwo sprawi, że je na pewno odniesiemy. Warto jednak pamiętać, że pozytywne myślenie wpływa na naszą psychikę i kreuje w dużym stopniu nasze działania. 

Stawiaj sobie cele, które możesz zrealizować. 

Jeśli rozpoczynają obstawianie założymy, że w ciągu najbliższych dwóch lat staniemy się milionerami, na miarę polskich bądź światowych legend, to rzeczywistość nas rozczaruje. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie, to głównie rozrywka, a nie sposób na życie, mający zapewnić Ci duże zyski, mały nakład pracy czy młody wygląda. To z całą pewnością zabawa, przy której można dorobić, czasem nie mało, ale to nadal i przede wszystkim, zabawa. Nie opieraj więc na niej swojego życia, opłacania czynszu czy utrzymania rodziny – możesz się zawieść. Warto też pamiętać, że im mniej oczekujemy, tym bardziej cieszy otrzymanie czegoś, wykraczającego ponad to. Może warto? 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Rozwaga. 

Obstawiając nigdy nie stawiaj więcej niże jesteś w stanie, aby nie ucierpiały na tym w żaden sposób Twoje codzienne potrzeby. Warto uważać, aby nie przesadzić, grają i nie popaść w uzależnienie. Zakłady mogą być świetną zabawą, ale w nadmiarze szkodzi wszystko – nawet woda. Warto więc przyjąć taktykę realnego planu – powalam sobie grać tyle i tyle razy w ciągu dnia/tygodnia/miesiąca, przeznaczam na to konkretną kwotę, której nie przekraczam, zarobione pieniądze wydaję/inwestuję na. Choć może wydawać się to sposób banalny i oczywisty, uwierz, pozwoli kontrolować Ci Twoje własne poczynania i sprawi, że nie będziesz musiał za jakiś czas martwić się tym, że, przez pewne błędy, zabawa przestała być zabawą, a stałą się obsesją, która uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie i więcej zabiera, niż daje. 

Przyjemność.

Pamiętaj, to zabawa i czerp z niej najwięcej, jak się da, nie zapominając czym w rzeczywistości jest. Powodzenia! 

5 / 5. Ocen: 3

Poprzedni artykułDlaczego warto mieć konto u różnych bukmacherów?
Następny artykułNajlepsi legalni bukmacherzy w Polsce
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?