Ryzyko budzi skrajne emocje i choć wydawałoby się, że w życiu dążymy to jego minimalizacji, z całą pewnością możemy odnieść także wrażenie, że spora część ludzkości dąży do tego, aby było jak najintensywniejszym odczuciem w ich egzystencji. Zakłady bukmacherskie mimo, że są rozrywką, mniej lub bardziej niechlubnie, kojarzą się właśnie z ryzykiem. Jest jednak wiele sposobów na to, aby ryzyko zakładów zminimalizować i przy odpowiednim obstawianiu wyników móc czerpać z zakładów nie tylko korzyści, ale także, co zdecydowanie jest ogromnym plusem zakładów bukmacherskich, korzyści w postaci pieniędzy, spływających na nasze konto. 

jak obstawiać mecze
Czy obstawianie meczów w zakładach bukmacherskich może być skuteczne?

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie? 

Zakłady nie są niczym innym, jak skłonnością uczestnika gry do postawienia czegoś w zamian za obstawiony przez nas, szacowany na pewnych podstawach, wynik. Aby móc zostać graczem i wziąć udział w zakładzie potrzebujemy tylko jednego – kapitału. Standardowo kapitał stanowią pieniądze (w gotówce lub na koncie), niekiedy możliwy jest także kapitał, pochodzący z kredytu – niektóre zakłady bukmacherskie oferują swoim graczom tego rodzaju usługę, na ogół sowicie oprocentowaną. Ważne jest zatem przy obstawianiu zakładów bukmacherskich odpowiednie zarządzanie tymże kapitałem.

Musimy mieć świadomość tego na co i ile warto postawić – tutaj głównie należy skupić się na czynniku jakim jest doświadczeniem. Niezbyt rozsądne jest oczekiwanie nieustannych wygranych od pierwszych zakładów. W myśl maksymy Trening czyni mistrza i tutaj należy postawić na stałe doskonalenie się. Poznanie branży, czy to jazdy konnej, hokeja, walk bokserskich czy, cieszącej się zdecydowanie największą popularnością, piłki nożnej powoduje zdecydowany wzrost szans. Nie należy w związku z tym zakładać, że pierwsze zakłady są z góry skazane na porażkę – sprawą oczywistą jest, że czynnik szczęścia ma tutaj również spore znaczenie i w tych pierwszych chwilach z zakładami to właśnie na nim w dużej mierze możemy się opierać. 

bukmacher betclic w polsce
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Matematyka kluczem do sukcesu. 

Choć to stwierdzenie może wydawać się w pewnym stopniu przereklamowane, warto zdawać sobie sprawę z tego, że umysł ścisły będzie tutaj wartości dodaną, zdecydowanie procentującą. Dlaczego? Zakłady bukmacherskie to, najzwyczajniej w świecie, to liczy – aby wygrywać potrzebujesz odpowiedniej strategii doboru stawek i podstawowej wiedzy na temat tego, co faktycznie odzwierciedlają kursy, gdy weźmiemy pod uwagę prawdopodobieństwo. Jeśli nie jesteś matematycznym specjalistą – spokojnie, zapoznanie się z mnożeniem, dzieleniem, prawdopodobieństwem wystarczy. A i dodawanie może być przydatne, gdy zaczniesz podsumowywać swoje zyski. 

Naucz się chodzić pod prąd.

Doświadczenie w tym sporcie nauczy Cię na pewno jednego – nie zawsze warto myśleć, jak wszyscy, obstawiać, jak oni i wspólnie oczekiwać tych samych rezultatów. Zdarza się, i to nie rzadko, że drużyny czy sportowcy, na których nikt nie stawia są źródłem najlepszego dochodu i to własnie na nich, niekiedy wbrew zdrowemu rozsądkowi, warto postawić. Im więcej osób przeciwko danej drużynie – tym większe zyski dla Ciebie, jeśli odniesie zwycięstwo. 

Stoicyzm, to nie tylko filozofia, ale też sposób radzenia sobie z emocjami. 

Nie zawsze się wygrywa, a pasmo porażek nie jest powodem do porzucenia zakładów z hukiem, przypominającym dźwięki burzy w górskiej krainie. Gra, jak to gra – rządzi się swoimi prawami i nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Warto zachować tutaj swoisty wewnętrzny spokój i poszukać złotego środka – nie warto po każdej porażce obrażać się na siebie czy bukmachera, warto po prostu przystąpić do dalszych działań i upadek zniweczyć zwycięstwem. Ważne jest także działanie w drugą stronę – zwycięstwo nie powinno powodować skrajnego popadania w radość i na fali sukcesu popadania w ciąg gry. Warto przyjąć założenie – gram tyle i tyle czasu, bez względu na czynniki X i Y. 

sts legalny bukmacher bonus
Kod promocyjny na bonus bez depozytu w STS

Wiara czyni cuda, nie tylko na skalę cudów zdrowotnych. 

Zakłady bukmacherskie są sportem opartym na umiejętnościach, zdolnościach, ale i w pewnym sensie, na szczęśliwym trafie. Często mówi się o tym, że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia. I grając, należy w to z całą pewnością wierzyć. Nie mówię od razu, że oznacza to, że wiara w nasze zwycięstwo sprawi, że je na pewno odniesiemy. Warto jednak pamiętać, że pozytywne myślenie wpływa na naszą psychikę i kreuje w dużym stopniu nasze działania. 

Stawiaj sobie cele, które możesz zrealizować. 

Jeśli rozpoczynają obstawianie założymy, że w ciągu najbliższych dwóch lat staniemy się milionerami, na miarę polskich bądź światowych legend, to rzeczywistość nas rozczaruje. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie, to głównie rozrywka, a nie sposób na życie, mający zapewnić Ci duże zyski, mały nakład pracy czy młody wygląda. To z całą pewnością zabawa, przy której można dorobić, czasem nie mało, ale to nadal i przede wszystkim, zabawa. Nie opieraj więc na niej swojego życia, opłacania czynszu czy utrzymania rodziny – możesz się zawieść. Warto też pamiętać, że im mniej oczekujemy, tym bardziej cieszy otrzymanie czegoś, wykraczającego ponad to. Może warto? 

Rozwaga. 

Obstawiając nigdy nie stawiaj więcej niże jesteś w stanie, aby nie ucierpiały na tym w żaden sposób Twoje codzienne potrzeby. Warto uważać, aby nie przesadzić, grają i nie popaść w uzależnienie. Zakłady mogą być świetną zabawą, ale w nadmiarze szkodzi wszystko – nawet woda. Warto więc przyjąć taktykę realnego planu – powalam sobie grać tyle i tyle razy w ciągu dnia/tygodnia/miesiąca, przeznaczam na to konkretną kwotę, której nie przekraczam, zarobione pieniądze wydaję/inwestuję na. Choć może wydawać się to sposób banalny i oczywisty, uwierz, pozwoli kontrolować Ci Twoje własne poczynania i sprawi, że nie będziesz musiał za jakiś czas martwić się tym, że, przez pewne błędy, zabawa przestała być zabawą, a stałą się obsesją, która uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie i więcej zabiera, niż daje. 

Przyjemność.

Pamiętaj, to zabawa i czerp z niej najwięcej, jak się da, nie zapominając czym w rzeczywistości jest. Powodzenia! 

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDlaczego warto mieć konto u różnych bukmacherów?
Następny artykułNajlepsi legalni bukmacherzy w Polsce
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?