Liczysz na to, że uda Ci się wygrać spore pieniądze w firmach hazardowych? Jak najbardziej jest taka właśnie opcja. Musisz jednak zdecydować się na legalne podmioty bukmacherskie, które zapewniają m.in. świetne promocje na start. Tym sposobem szybko powiększysz stan własnego konta.

Betfan – na jakie promocje możesz liczyć?

Bez trudu można obecnie zaobserwować, że coraz większym zainteresowaniem graczy cieszy się Betfan. Na początek kilka zdań na temat tego bukmachera online. Jest to firma, która posiada wszelkie dokumenty, aby zgodnie z postanowieniami Ustawy Hazardowej oferować rozmaite zakłady (sportowe, rozrywkowe, polityczne) na terenie Polski. Poza tym ludzie kochają tego buka za znakomite bonusy. Promocja bukmacherskana Sport Betfan cieszy się naprawdę dużym uznaniem. O co tutaj chodzi? Przede wszystkim musisz zarejestrować konto. Sam proces trwa tylko maksymalnie kilka, kilkanaście minut. W czasie wpisywania kolejnych danych nie zapominaj o kodzie promocyjnym. Jest to zaś „SPORTBETFAN”.

Dzięki temu otworzysz sobie drzwi do wielu promocji. To m.in. cashback do 600 PLN. Jeśli chcesz wykorzystać ten bonus w całości, to należy tyle wpłacić. Z kolei minimalna stawka to 50 PLN. Wówczas zainkasujesz cashback do 50 PLN itd. Dodatkowo po wpisaniu powyższego kodu promocyjnego możesz zainkasować freebet 70 PLN. Pamiętaj, że ta promocja jest ważna przez okres jednego tygodnia od wpłacenia depozytu.

Bonus od drugiej wpłaty także robi spore wrażenie na typerach

Co jeszcze jest oferowane przez tego bukmachera? Betfan zaskarbił sobie sympatię wielu użytkowników interesujących się na co dzień zakładami. Choćby dlatego, że promocje są znakomite oraz liczne. Możesz zatem zdecydować się nie tylko na cashback do 600 PLN, czy zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Poza tym masz okazję zainkasować bonus od drugiej wpłaty. Obecnie jest to 100% do 1000 PLN. Jeśli wpłacisz 1000 PLN, to będziesz mieć drugie tyle. Betfan jest bowiem bardzo hojny. Ile można natomiast wpłacić minimalnie, by skorzystać z tej promocji? To 100 PLN. Wówczas na Twoim koncie będą łącznie dwie stówki.

Gdzie jeszcze warto mieć konto?

Masz zamiar skorzystać z kilku innych promocji? W takim razie warto mieć konto np. w Fortunie. Co przygotowała zaś dla nas ta firma bukmacherska? Nowy Klient może np. zainkasować bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN. Aby mieć na to szansę, trzeba zarejestrować konto oraz wpisać kod promocyjny. Dodatkowo na nowych userów czeka zakład bez ryzyka do 600 PLN. Musisz zarejestrować konto i wpłacić depozyt. Co przygotował dla nowych Klientów STS? Warto dodać, że ogólnie promocje są podobne. Po zarejestrowaniu konta i wpisaniu kodu promocyjnego zdobędziesz bonus bez depozytu (25 PLN). Aktualnie (stan na 18 grudnia 2021 roku) główna promocja tego bukmachera to natomiast 100% do 1200 PLN. Jeśli zatem w całości wykorzystasz ten bonus, to będziesz w posiadaniu pokaźnej sumki (2400 PLN). Gdzie jeszcze warto mieć konto? Godnym polecenia bukmacherem jest Betclic. Oferuje on cashback do 550 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułPolski bukmacher STS – oferta zakładów, bonusy za darmo
Następny artykułBukmacherzy – poradnik o zakładach sportowych
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?