W branży zakładów bukmacherskich stale pojawiają się nowi legalni przedstawiciele świadczący usługi zawierania zakładów wzajemnych. Bukmacher Betclic, pomimo że na polskim rynku znany jest już od dawna, formalną zgodę Ministra Finansów na prowadzenie działalności wśród totalizatorów sportowych uzyskał w 2018 roku. Zakład bukmacherski Betclic jest firmą aspirująca do czołówki polskich bukmacherów, dlatego stałe dostosowywanie oferty do potrzeb rynku oraz dynamiczna polityka marketingowa mają wpłynąć na wzrost zainteresowania graczy. 

bonus w betclic za darmo
Legalny bukmacher Betclic w Polsce – Oferta zakładów i opinie graczy

Oferta zakładów bukmachera Betclic

W zestawieniu kategorii dostępnych w ofercie firmy znajdują się zarówno najpopularniejsze dyscypliny sportowe m.in. piłka nożna, koszykówka, hokej czy tenis, jak i mniej popularne konkurencje tj. krykiet, futbol australijski, boks czy kolarstwo. Na tle konkurencyjnych zakładów bukmacherskich Betclic oferuje szeroki wybór kursów na wydarzenia piłkarskie. Gracz ma do dyspozycji kilkadziesiąt wydarzeń na jedno spotkanie m.in. ilość rzutów rożnych, ilość bramek, handicapy czy ilość żółtych i czerwonych kartek, co pozytywnie wpływa na duże zainteresowanie zawieraniem zakładów wzajemnych. Zakład bukmacherski Betclic udostępnia stabilną stronę internetową charakteryzującą się intuicyjną obsługą, która wpływa na komfort korzystania z oferty firmy.

Ponadto gracze mogą korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera, dzięki której obstawianie kuponów jest proste i szybkie. Oferowane kursy przez bukmachera Betclic nie odbiegają od kursów konkurencyjnych zakładów bukmacherskich pod względem wysokości. Strategia marketingowa firmy skupia się na promowaniu marki bukmachera Betclic poprzez udostępnianie atrakcyjnych promocji i bonusów. Firma jako legalny bukmacher pobiera 12% podatek od wnoszonych stawek. W przypadku wygranej powyżej 2280 PLN dodatkowo pobierany jest podatek od wygranej w wysokości 10%. 

bukmacher betclic w polsce
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus

Bonusy legalnego bukmachera Betclic

Dynamiczna strategia marketingowa bukmachera Betclic sprawia, że oferowane bonusy i promocje są stale urozmaicane celem dostosowania do potrzeb klientów. Do najpopularniejszych promocji firmy należą bonusy powitalne, które gracz może uzyskać po zarejestrowaniu konta w serwisie bukmachera Betclic. Są to m.in.:

  • Zakład bez ryzyka (cashout do 200 PLN) – dotyczy pierwszego zakładu wniesionego przez nowego gracza bez ryzyka utraty środków.
  • Lepsze kursy – w każdym dniu bukmacher Betclic oferuje promocyjne kursy na wybrane wydarzenia sportowe cieszące się dużym zainteresowaniem graczy. 
  • Zaproś znajomego – to promocja umożliwiająca nabycie bonusu w wysokości 100 PLN za zaproszenie nowego gracza. Bonus otrzymuje wyłącznie osoba polecająca.
  • Multi+ – oferta dotycząca kuponów akumulacyjnych polegająca na zawarciu zakładu na minimum 5 wydarzeń z kursem 1.2 na pojedyncze wydarzenie. Gracz może uzyskać od 5% do 100% bonusu od wartości kuponu.

Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej oferta promocyjna bukmachera Betclic wymaga ulepszeń, m.in. w zakresie uatrakcyjnienia bonusu powitalnego oraz bonusu za zaproszenie nowego gracza. 

Metody płatności oraz obsługa techniczna

Bukmacher Betclic umożliwia dokonywanie płatności m.in. kartami płatniczymi, oraz poprzez bezpieczne przelewy internetowe. Minimalna wymagana wpłata na konto gracza wynosi 15 PLN, natomiast gracz może dokonać wypłaty środków pieniężnych w minimalnej wysokości 30 PLN. Według opinii klientów obsługa klienta bukmachera Betclic świadczy usługi na wysokim poziomie. Gracze mogą skorzystać z pomocy obsługi technicznej w godzinach od 10 do 23 za pomocą formularza kontaktowego, emaila lub czatu na żywo.

sts legalny bukmacher bonus
Kod promocyjny na bonus bez depozytu w STS

Opinie o Betclic Polska

Legalny bukmacher Betclic mimo, że działa w Polsce od niedawna już zaskarbił sobie wielu miłośników. Gracze bardzo chwalą sobie Betclic z kilku powodów, po pierwsze kursy bukmacherskie są na bardzo wysokim poziomie, w porównaniu do STS czy Fortuny to wyższe są o nawet 5-10%. Po drugie bonusy i częste promocje, a po trzecie niska marża bukmachera.

Co piszą sami zainteresowani? Czy jest jeszcze coś co im się podoba? Poniżej kilka opinii o Betclic z forum bukmacherskiego betonline.net.pl.

„W Betclic gram dopiero do dwóch miesięcy ale dla mnie póki co bukmacher numer jeden. Przede wszystkim codziennie są promocje, które niwelują podatek od gier, dzięki temu wygrywam więcej.”

„Obstawianie w Betclic jest o tyle wygodniejsze, że posiada najlepszą aplikację mobilną ze wszystkich bukmacherów w Polsce.”

„Betclic to znany bukmacher, wiedzą jak robić dobrze zakłady bukmacherskie, wystarczy wejść na ich stronę żeby utwierdzić się w przekonaniu, że to najlepszy w Polsce legalny bukmacher online.”

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNajlepsi legalni bukmacherzy w Polsce
Następny artykułBetfan oferta zakładów, bonusy i promocje za darmo
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?