Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne firmy bukmacherskie z tej branży? M.in. ze względu na to, by móc potem bez przeszkód realizować transakcje finansowe. Jakie opcje płatności są tutaj szczególnie popularne i często wykorzystywane w praktyce?

najlepsze płatności bukmacherskie
Metody płatności w firmach bukmacherskich – które najlepsze?

Jeśli zdecydujesz się na legalnego bukmachera, to będziesz miał wiele możliwości

Zasadniczo każda osoba zainteresowana zakładami bukmacherskimi ma dwie opcje do wyboru. W końcu można zdecydować się na nielegalne lub legalne firmy bukmacherskie jak STS, Fuksiarz czy Fortuna. Dlaczego warto omijać szerokim łukiem podmioty, które nie respektują Ustawy Hazardowej? Właśnie m.in. z tego względu. Wszak w tym przypadku nie będziesz mógł np. wpłacać i wypłacać na swoje konto bankowe. Placówki z tej dziedziny nie współpracują z nielegalnymi podmiotami hazardowymi. Takie transakcje będą blokowane oraz nawet zgłaszane. A to oczywiście prosta droga do kłopotów z polskim prawem.

Trzeba bowiem wiedzieć, że od lipca 2017 roku w Polsce funkcjonuje bardzo szczelna Ustawa Hazardowa. Osoby, które jej nie przestrzegają muszą liczyć się z konsekwencjami swoich czynów. Warto zaznaczyć, że nie tylko placówki bankowe nie mają zamiaru kooperować z nielegalnymi podmiotami hazardowymi. Z takiej współpracy już jakiś czas temu wycofały się bardzo popularne portfele internetowe. To zaś spory kłopot. Jeśli bowiem ktoś ma w planach nielegalne granie w zakłady bukmacherskie, to musi się sporo nagłowić, jak w ogóle rozkręcić to przedsięwzięcie. Należy zaznaczyć, że samo przeglądanie oferty, rejestracja, czy obstawianie są mocno utrudnione.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wszak od ponad czterech lat działa Rejestr Domen Zakazanych. W związku z tym nielegalne podmioty hazardowe są mniej lub bardziej skutecznie blokowane. Już nie wspominając właśnie o transakcjach finansowych… Jeśli wybierzesz legalne firmy jak Polski bukmacher STS, to możesz grać bez żadnych kłopotów. A do wyboru będziesz miał wiele opcji, dzięki którym wpłacisz lub wypłacisz pieniądze. Tej kwestii nie można bagatelizować.

Wpłaty i wypłaty przy pomocy konta bankowego

Nie ma przeszkód, by dokonywać transakcji finansowych właśnie w ten sposób. Musisz tylko wybrać legalne firmy bukmacherskie. Takie podmioty informują o tym, że posiadają licencje na oferowanie zakładów wzajemnych na swoich stronach internetowych. Zazwyczaj w bardzo widocznym miejscu. Możesz także sprawdzić ten aspekt nieco inaczej. A mianowicie w czasie weryfikacji Rejestru Domen Zakazanych. Placówki bankowe chętnie współpracują z legalnymi podmiotami bukmacherskimi. Dzięki temu gracz może szybko i zarazem bez żadnych utrudnień dokonać wpłaty.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Kod promocyjny na bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Jeśli natomiast uda Ci się coś wygrać, to możesz oczywiście bezproblemowo wypłacić zarobione pieniądze. Co ważne, nowoczesne firmy bukmacherskie dbają nie tylko o to, by transakcje finansowe (wychodzące oraz przychodzące) były realizowane w odpowiednim tempie. Możesz także liczyć na to, że wszystko będzie odbywało się bardzo bezpiecznie. Z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności.

Portfele internetowe

Jest wiele osób, które z nich na co dzień korzystają. Legalne firmy bukmacherskie są kompatybilne z portfelami internetowymi. Oczywiście, chodzi nam tutaj wyłącznie o takie podmioty, które działają zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie naszego kraju. Jak wygląda np. realizowanie depozytu przy pomocy portfela internetowego? Wszystko odbywa się m.in. bardzo szybko. Dodatkowo bezpiecznie i tanio. Gracz musi mieć oczywiście założone i zweryfikowane konto. Potem należy dokonać wpłaty. Np. z konta bankowego na portfel internetowy. Potem możesz przelać kasę do buka online.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Co ważne, te opcje służą nie tylko do transferowania pieniędzy do podmiotów bukmacherskich. Nie ma żadnych problemów, aby np. takim sposobem płacić za zakupy zrealizowane w trybie online itp. Warto zatem zdecydować się na taki wariant. Wszak posiadając portfele internetowe otwierasz sobie rozmaite drzwi. A samo założenie konta jest bezpłatne. Jakie są obecnie najbardziej popularne portfele internetowe? To Skrill oraz NETELLER.

Karty kredytowe

Tego typu środki płatnicze są bardzo często używane. Ludzie preferują bowiem realizowanie transakcji bezgotówkowych. Dzięki temu nie trzeba np. przejmować się zgubionymi pieniędzmi itp. Karty kredytowe są bardzo często używane np. w czasie realizowania zakupów. M.in. w sklepach stacjonarnych. Okazuje się, że profesjonalne firmy bukmacherskie są otwarte na takie właśnie opcje. Jeśli zatem sobie tego życzysz, to możesz np. wykonać depozyt do konkretnego bukmachera przy pomocy swojej karty kredytowej. Szybko, bezpiecznie i bezproblemowo.

superbet obstawianie online
Jaki kod promocyjny w Superbet na darmowy freebet

Wpłaty gotówkowe w lokalach STS

Opcji płatności do bukmachera jest naprawdę wiele. Możesz np. dodatkowo korzystać z kodów Paysafecard. Coraz popularniejsze są transakcje z wykorzystaniem Blika itp. A może aktualnie jesteś Klientem firmy STS? Obstawiasz stacjonarnie, lecz chcesz to zmienić i założyć konto tymczasowe? W lokalu naziemnym masz okazję nie tylko założyć konto online i wtedy obstawiać gry karciane. Nie ma problemu, aby dokonać tam wpłaty gotówkowej. Wszystko odbędzie się dokładnie oraz sprawnie. W tym przypadku nie obowiązują żadne limity kwotowe. Poza tym takie wpłaty są w pełni darmowe.

5 / 5. Ocen: 4

Poprzedni artykułNajlepsze hazardowe gry karciane online za darmo
Następny artykułWeryfikacja konta u bukmachera – jakie dane są potrzebne?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?