Betgames to zupełnie nowa usługa w polskim świecie bukmacherskim. Została wprowadzona stosunkowo niedawno przez STS – znanego polskiego buka – i choć istniała już od dawna u zagranicznych operatorów, w Polsce stawia swoje pierwsze kroki. Sądząc po zainteresowaniu nią – bardzo udanie, gdyż gracze od razu polubili hazardowe gry karciane online za darmo. W tym artykule przedstawimy wszystko, co trzeba wiedzieć na temat Betgames, w tym między innymi jak skorzystać z tejże funkcjonalności, czy jest ona legalna oraz co należy zrobić, aby przy pierwszej wizycie na jej łamach „wycisnąć z niej najwięcej”, pod względem promocyjnych środków na grę, naturalnie.

hazardowe gry karciane online za darmo
Hazardowe gry karciane online za darmo

Czym jest Betgames i co powinniśmy o nim wiedzieć?

Betgames jest usługą, której najbliżej jest sportów wirtualnych. W niej również mamy do czynienia z symulacją gry karcianej online – z tym, że nie bazuje ona na algorytmie komputerowym, ale jej centralnym elementem jest krupier (najczęściej w postaci pięknej kobiety), który sam rozdaje karty umownym graczom (nie są oni realnymi graczami, a my musimy sobie jedynie wyobrazić ich obecność). On zarządza kartami, ale i w czasie przebiegu każdej z gier karcianych online (to właśnie ich dotyczy Betgames) tłumaczy to, co dzieje się na ekranie.

Każda z hazardowych gier karcianych online dostępnych w ramach usługi została podzielona na etapy, przed każdym z których możemy stawiać jego wynik. Istnieje również możliwość wskazania na zwycięzcę końcowego – i to nawet przed rozpoczęciem któregokolwiek z etapów zabawy. W wielu grach pojedynek odbywa się między krupierem a wirtualnym graczem.

Podsumowując, oto co powinniśmy wiedzieć na temat samego Betgames w STS:

 • w grach karcianych rozgrywanych w jego ramach nie bierzemy aktywnego udziału – choć Betgames wielokrotnie jest oskarżane o bycie zbyt podobnym do gier znanych z kasyna, nie bierzemy w nim udziału w grach – jesteśmy zaledwie ich obserwatorami, a na poszczególnych ich etapach po prostu obstawiamy kolejne ich wyniki; na tym nasza rola się kończy;
 • dostępny jest w nim czat – za jego pośrednictwem możemy kontaktować się z krupierem, ale i z innymi obstawiającymi; może stanowić dla nas źródło informacji (nic nie stoi na przeszkodzie, by dopytywać się na nim o zasady gier), albo też miejscem uprzyjemniającym spędzany przez nas czas, umożliwiającym nam cieszenie się ze zwycięstw i analizowanie porażek, wspólnie z innymi graczami;
 • działa codziennie i całodobowo – Betgames działa bez przerwy, dlatego też możemy z niego skorzystać dokładnie wtedy, gdy mamy na to ochotę i czas;
 • występuje tu postać krupiera – krupier jest głównym arbitrem całej rozgrywki, ale nie jest maszyną – można z nim wchodzić w interakcję, zadawać mu pytania i witać się z nim;
 • jest legalne – Betgames jest usługą, która ma charakter zakładów wzajemnych – nawet pomimo swojej unikalnej formuły. Jest obecne wyłącznie u legalnych bukmacherów, a zatem co do legalności jego samego również nie ma żadnych wątpliwości.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Polscy bukmacherzy wspierający Betgames

Legalne gry karciane online Betgames to usługa, która w Polsce wciąż raczkuje – nawet jeśli zdążyła już zadomowić się w zagranicznych serwisach bukmacherskich, jedynym oferującym ją podmiotem legalnie działającym w Polsce jest www.STS.pl. Istniejący od 1997 Polski bukmacher daje dostęp do trzech gier karcianych, choć oferta jest wciąż w fazie testów i z pewnością w niedługim czasie ulegnie poszerzeniu.

Należy jednak wspomnieć, że polska branża bukmacherska – zwłaszcza po nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku – cechuje się olbrzymią popularnością. Można więc śmiało wypatrywać podobnych usług (niekoniecznie od dostawcy Betgames) u innych operatorów.

Gry karciane w ramach Betgames i etapy przyjmowania w nich zakładów

Trzy gry obecnie znajdujące się w ofercie Betgames to wojna, poker i bakarat. Polski bukmacher STS postawił na najbardziej popularne gry karciane online. Każda z nich została podzielona na kilka etapów i przed każdym z nich możemy dokonywać zakładów. Kursy zmieniają się dynamicznie, w zależności od tego, co pojawia się na ekranie. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę każdej z gier (z naciskiem na zasady) i etapy ich obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poker

Czas trwania rozgrywki: 5 minut.

Legalny poker online w Betgames rozgrywa się na zasadach znanych z Texas Hold’em Poker – najpopularniejszej jego odmiany. Bierze w nim udział szóstka graczy, każdy z których dostaje po dwie unikalne karty. Na środek stołu trafia z kolei pięć kart, które są wspólne – każdy z graczy musi z nich ułożyć jeden z kilku układów (tutaj trzeba zapoznać się z dokładną ich listą, dostępną między innymi u bukmachera STS). Wygra ten, którego układ będzie najmocniejszy. W pokerze możemy obstawiać gracza, który wygra (dowolnym układem), albo też układ, który okaże się zwycięski (niezależnie od tego, który z graczy go użyje).

W pokerze online wszystko jest nieprzewidywalne, a gra może zakończyć się nawet po trzecim etapie (wszystkie wypisujemy poniżej), jeśli jej zwycięzca jest już znany. Warto wspomnieć, że istnieje możliwość pojawienia się tutaj remisu, czyli sytuacji, w której obaj gracze dysponują tym samym układem – wtedy wygrywa ten, którego części składowe są większe. Jeżeli jednak wygrana związana jest z najwyższym możliwym układem (dzieje się to niezwykle rzadko), krupier orzeka o wygranie obu graczy, a zatem pozytywnym rozwiązaniu dla wszystkich, którzy obstawiali wygraną któregoś z nich.

Cenna w tym wszystkim jest też informacja o tym, że as pełni dwie rolę – jest nie tylko kartą najwyższą w układzie. Może też być… najniższą, gdyż można go postawić w roli „jedynki” w dowolnym układzie. Jeżeli chcemy więc ułożyć strita (czy pokera), możemy go podmienić, wykorzystując właśnie jego unikatową właściwość.

Etapy obstawiania Pokera w Betgames:

 1. krupier rozdaje każdemu graczowi po dwie karty unikalne dla nich.
 2. rozkłada pierwsze trzy karty wspólne na stole;
 3. dokłada czwartą kartę wspólną;
 4. dokłada piątą, a zarazem kartę wspólną.

Bakarat

Czas trwania rozgrywki: 2 minuty.

Bakarat jest jedną z mniej znanych w Polsce gier karcianych – mimo to zasady w nim są bardzo proste. Głównym celem dwóch pojedynkujących się graczy jest – po wyciągnięciu dwóch kart – zbliżenie się do wartości „9”. Karty od 2-9 reprezentują wartości wypisane na nich, te od 10 do króla nie mają żadnej wartości, a „as” jest równoznaczny wartości „1”. Wygrywa gracz, który jest bliżej celu, a my sami możemy obstawić albo zwycięzcę wybranego rozdania, albo też remis. Możemy też postawić na to, jaka karta pojawi się jako następna (na zasadzie poniżej / powyżej jakiejś wartości, albo też określając jej kolor). W przypadku uzyskania dwucyfrowego wyniku, jako wartość dwóch kart brana jest pod uwagę druga jego cyfra.

Istnieją specjalne okoliczności, w których do dwóch kart dobiera się trzecią. Aby do tego doszło, wartość wszystkich kart gracza musi wynosić 5 lub mniej. W przypadku krupiera musi to być 2 lub mniej.

Etapy obstawiania Bakaratu w Betgames:

 1. krupier wykłada jedną kartę dla gracza;
 2. wykłada jedną kartę dla siebie;
 3. wykłada dwie karty jednocześnie – jedną dla siebie, jedną dla gracza; następuje rozwiązanie, przy czym w razie potrzeby losowana jest trzecia karta.
zakłady bukmacherskie w polsce
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus i obstawianie bez podatku

Wojna 

Czas trwania rozgrywki: 2 minuty.

Wojna w Betgames rozgrywa się na najbardziej standardowych zasadach. Bierze w niej udział dwóch graczy, każdy z których dostaje po jednej karcie – wygrywa ten, którego karta będzie miała większą wartość (z „asem” jako najmocniejszą kartą i „dwójką” jako tą najsłabszą). W przypadku tej samej wartości, dochodzi do wojny – i tutaj widoczna jest pierwsza różnica, gdyż w Betgames nie rozgrywa się ona, lecz jest uznawana jako jeden z wyników (remis). Możemy postawić albo właśnie na niego, albo na wygraną konkretnego gracza – istnieje też możliwość postawienia na to, jaka karta zostanie wyciągnięta w następnej kolejności (czy to wybierając kolor, czy też określając jej wartość regułą poniżej/powyżej).

Etapy obstawiania Wojny w Betgames:

 1. na samym początku krupier wyciąga pierwszą kartę dla gracza;
 2. krupier wyciąga jedną kartę dla siebie – następuje porównanie kart, a jednocześnie rozwiązanie całego zakładu.

Gry karciane Betgames a darmowe bonusy w STS

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Betgames jest usługą dostępną wyłącznie w ofercie bukmachera STS – przynajmniej na chwilę obecną. Ma to swoje plusy, gdyż ten właśnie bukmacher posiada bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną dla nowych graczy. Ci mogą skorzystać z bonusu powitalnego, który podwoi ich pierwszy depozyt nawet do 1200 złotych. Dodatkowe środki trafią na nasze specjalne konto bonusowe, z którego możemy skorzystać również na łamach Betgames. Jeżeli jednak nie chcemy dokonywać żadnego depozytu, a mamy ochotę na przetestowanie Betgames, możemy skorzystać z kodu BETONLINE, dzięki któremu dostaniemy aż 29 złotych na grę za darmo. Bez depozytu i żadnych haczyków. Wystarczy wpisać kod promocyjny na stronie www.STS.pl.

STS przygotowało również specjalną ofertę dla klientów zainteresowanych wyżej wspomnianą usługą, również tych, którzy już wcześniej posiadali konto u bukmachera (w związku z czym nie mogą już skorzystać z oferty powitalnej). Trwa ona tydzień (po wzięciu udziału w promocji) i sprowadza się do graniu właśnie w symulowane gry karciane. Po tygodniu zsumowaniu ulegają wszystkie stawki z wygranych kuponów, a z nich wyciągnięte zostanie 10% wartości. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie pozyskać za sprawą tego bonusu jest równa 25 zł.

Legalne gry karciane online w STS

Betgames to nowatorska usługa na polskim rynku bukmacherskim, w znakomity sposób urozmaicająca go i wprowadzająca masę emocji do obstawiania. Emocji, które są powiązane z interakcją na żywo – zarówno z krupierem, który pełni w niej ważną rolę, jak i z innymi obstawiającymi, dlatego inni legalni bukmacherzy pójdą drogą STS i także zaoferują gry karciane online. Co ważne, Betgames stanowi świetną opcję dla osób uwielbiających zakłady wzajemne, ale nie mogących się doczekać rozwiązań „klasycznych” spotkań sportowych, zazwyczaj następujących w co najmniej kilkudniowych odstępach.

Tutaj kupony są rozwiązywane w przeciągu zaledwie kilku minut, a wszystko jest dynamiczne oraz wymagające pod względem znajomości zasad, umiejętności logicznego przewidywania zdarzeń oraz niepoddawania się stresowi związanemu z koniecznością szybkiego składania zakładów. Wreszcie jest to usługa, której rozwoju możemy wypatrywać z niecierpliwością – z pewnością nie będzie on się odbywał wyłącznie w ramach STS. Zwłaszcza, że konkurencja na rynku bukmacherskim nigdy nie śpi.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułRanking najlepszych w Polsce bukmacherów online
Następny artykułDlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych do obstawiania?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?