Betgames to zupełnie nowa usługa w polskim świecie bukmacherskim. Została wprowadzona stosunkowo niedawno przez STS – znanego polskiego buka – i choć istniała już od dawna u zagranicznych operatorów, w Polsce stawia swoje pierwsze kroki. Sądząc po zainteresowaniu nią – bardzo udanie, gdyż gracze od razu polubili hazardowe gry karciane online za darmo. W tym artykule przedstawimy wszystko, co trzeba wiedzieć na temat Betgames, w tym między innymi jak skorzystać z tejże funkcjonalności, czy jest ona legalna oraz co należy zrobić, aby przy pierwszej wizycie na jej łamach „wycisnąć z niej najwięcej”, pod względem promocyjnych środków na grę, naturalnie.

hazardowe gry karciane online za darmo
Hazardowe gry karciane online za darmo

Czym jest Betgames i co powinniśmy o nim wiedzieć?

Betgames jest usługą, której najbliżej jest sportów wirtualnych. W niej również mamy do czynienia z symulacją gry karcianej online – z tym, że nie bazuje ona na algorytmie komputerowym, ale jej centralnym elementem jest krupier (najczęściej w postaci pięknej kobiety), który sam rozdaje karty umownym graczom (nie są oni realnymi graczami, a my musimy sobie jedynie wyobrazić ich obecność). On zarządza kartami, ale i w czasie przebiegu każdej z gier karcianych online (to właśnie ich dotyczy Betgames) tłumaczy to, co dzieje się na ekranie.

Każda z hazardowych gier karcianych online dostępnych w ramach usługi została podzielona na etapy, przed każdym z których możemy stawiać jego wynik. Istnieje również możliwość wskazania na zwycięzcę końcowego – i to nawet przed rozpoczęciem któregokolwiek z etapów zabawy. W wielu grach pojedynek odbywa się między krupierem a wirtualnym graczem.

Podsumowując, oto co powinniśmy wiedzieć na temat samego Betgames w STS:

 • w grach karcianych rozgrywanych w jego ramach nie bierzemy aktywnego udziału – choć Betgames wielokrotnie jest oskarżane o bycie zbyt podobnym do gier znanych z kasyna, nie bierzemy w nim udziału w grach – jesteśmy zaledwie ich obserwatorami, a na poszczególnych ich etapach po prostu obstawiamy kolejne ich wyniki; na tym nasza rola się kończy;
 • dostępny jest w nim czat – za jego pośrednictwem możemy kontaktować się z krupierem, ale i z innymi obstawiającymi; może stanowić dla nas źródło informacji (nic nie stoi na przeszkodzie, by dopytywać się na nim o zasady gier), albo też miejscem uprzyjemniającym spędzany przez nas czas, umożliwiającym nam cieszenie się ze zwycięstw i analizowanie porażek, wspólnie z innymi graczami;
 • działa codziennie i całodobowo – Betgames działa bez przerwy, dlatego też możemy z niego skorzystać dokładnie wtedy, gdy mamy na to ochotę i czas;
 • występuje tu postać krupiera – krupier jest głównym arbitrem całej rozgrywki, ale nie jest maszyną – można z nim wchodzić w interakcję, zadawać mu pytania i witać się z nim;
 • jest legalne – Betgames jest usługą, która ma charakter zakładów wzajemnych – nawet pomimo swojej unikalnej formuły. Jest obecne wyłącznie u legalnych bukmacherów, a zatem co do legalności jego samego również nie ma żadnych wątpliwości.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Polscy bukmacherzy wspierający hazardowe gry karciane

Legalne gry karciane online Betgames to usługa, która w Polsce wciąż raczkuje – nawet jeśli zdążyła już zadomowić się w zagranicznych serwisach bukmacherskich, jedynym oferującym ją podmiotem legalnie działającym w Polsce jest www.STS.pl. Istniejący od 1997 Polski bukmacher daje dostęp do trzech gier karcianych, choć oferta jest wciąż w fazie testów i z pewnością w niedługim czasie ulegnie poszerzeniu.

Należy jednak wspomnieć, że polska branża bukmacherska – zwłaszcza po nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku – cechuje się olbrzymią popularnością. Można więc śmiało wypatrywać podobnych usług (niekoniecznie od dostawcy Betgames) u innych operatorów.

Hazardowe gry karciane w ramach Betgames i etapy przyjmowania w nich zakładów

Trzy gry obecnie znajdujące się w ofercie Betgames to wojna, poker i bakarat. Polski bukmacher STS postawił na najbardziej popularne gry karciane online. Każda z nich została podzielona na kilka etapów i przed każdym z nich możemy dokonywać zakładów. Kursy zmieniają się dynamicznie, w zależności od tego, co pojawia się na ekranie. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę każdej z gier (z naciskiem na zasady) i etapy ich obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poker online

Czas trwania rozgrywki: 5 minut.

Legalny poker online w Betgames rozgrywa się na zasadach znanych z Texas Hold’em Poker – najpopularniejszej jego odmiany. Bierze w nim udział szóstka graczy, każdy z których dostaje po dwie unikalne karty. Na środek stołu trafia z kolei pięć kart, które są wspólne – każdy z graczy musi z nich ułożyć jeden z kilku układów (tutaj trzeba zapoznać się z dokładną ich listą, dostępną między innymi u bukmachera STS). Wygra ten, którego układ będzie najmocniejszy. W pokerze możemy obstawiać gracza, który wygra (dowolnym układem), albo też układ, który okaże się zwycięski (niezależnie od tego, który z graczy go użyje).

W pokerze online wszystko jest nieprzewidywalne, a gra może zakończyć się nawet po trzecim etapie (wszystkie wypisujemy poniżej), jeśli jej zwycięzca jest już znany. Warto wspomnieć, że istnieje możliwość pojawienia się tutaj remisu, czyli sytuacji, w której obaj gracze dysponują tym samym układem – wtedy wygrywa ten, którego części składowe są większe. Jeżeli jednak wygrana związana jest z najwyższym możliwym układem (dzieje się to niezwykle rzadko), krupier orzeka o wygranie obu graczy, a zatem pozytywnym rozwiązaniu dla wszystkich, którzy obstawiali wygraną któregoś z nich.

Cenna w tym wszystkim jest też informacja o tym, że as pełni dwie rolę – jest nie tylko kartą najwyższą w układzie. Może też być… najniższą, gdyż można go postawić w roli „jedynki” w dowolnym układzie. Jeżeli chcemy więc ułożyć strita (czy pokera), możemy go podmienić, wykorzystując właśnie jego unikatową właściwość.

Etapy obstawiania Pokera online w Betgames STS:

 1. krupier rozdaje każdemu graczowi po dwie karty unikalne dla nich.
 2. rozkłada pierwsze trzy karty wspólne na stole;
 3. dokłada czwartą kartę wspólną;
 4. dokłada piątą, a zarazem kartę wspólną.

Bakarat

Czas trwania rozgrywki: 2 minuty.

Bakarat jest jedną z mniej znanych w Polsce gier karcianych – mimo to zasady w nim są bardzo proste. Głównym celem dwóch pojedynkujących się graczy jest – po wyciągnięciu dwóch kart – zbliżenie się do wartości „9”. Karty od 2-9 reprezentują wartości wypisane na nich, te od 10 do króla nie mają żadnej wartości, a „as” jest równoznaczny wartości „1”. Wygrywa gracz, który jest bliżej celu, a my sami możemy obstawić albo zwycięzcę wybranego rozdania, albo też remis. Możemy też postawić na to, jaka karta pojawi się jako następna (na zasadzie poniżej / powyżej jakiejś wartości, albo też określając jej kolor). W przypadku uzyskania dwucyfrowego wyniku, jako wartość dwóch kart brana jest pod uwagę druga jego cyfra.

Istnieją specjalne okoliczności, w których do dwóch kart dobiera się trzecią. Aby do tego doszło, wartość wszystkich kart gracza musi wynosić 5 lub mniej. W przypadku krupiera musi to być 2 lub mniej.

Etapy obstawiania Bakaratu w Betgames STS:

 1. krupier wykłada jedną kartę dla gracza;
 2. wykłada jedną kartę dla siebie;
 3. wykłada dwie karty jednocześnie – jedną dla siebie, jedną dla gracza; następuje rozwiązanie, przy czym w razie potrzeby losowana jest trzecia karta.
zakłady bukmacherskie w polsce
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus i obstawianie bez podatku

Wojna 

Czas trwania rozgrywki: 2 minuty.

Wojna w Betgames rozgrywa się na najbardziej standardowych zasadach. Bierze w niej udział dwóch graczy, każdy z których dostaje po jednej karcie – wygrywa ten, którego karta będzie miała większą wartość (z „asem” jako najmocniejszą kartą i „dwójką” jako tą najsłabszą). W przypadku tej samej wartości, dochodzi do wojny – i tutaj widoczna jest pierwsza różnica, gdyż w Betgames nie rozgrywa się ona, lecz jest uznawana jako jeden z wyników (remis). Możemy postawić albo właśnie na niego, albo na wygraną konkretnego gracza – istnieje też możliwość postawienia na to, jaka karta zostanie wyciągnięta w następnej kolejności (czy to wybierając kolor, czy też określając jej wartość regułą poniżej/powyżej).

Etapy obstawiania Wojny w Betgames STS:

 1. na samym początku krupier wyciąga pierwszą kartę dla gracza;
 2. krupier wyciąga jedną kartę dla siebie – następuje porównanie kart, a jednocześnie rozwiązanie całego zakładu.

Gry karciane Betgames a darmowe bonusy w STS

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Betgames jest usługą dostępną wyłącznie w ofercie bukmachera STS – przynajmniej na chwilę obecną. Ma to swoje plusy, gdyż ten właśnie bukmacher posiada bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną dla nowych graczy. Ci mogą skorzystać z bonusu powitalnego, który przy trzech pierwszych depozytach pozwoli zdobyć dodatkowe nawet 1500 zł. Środki trafią na nasze specjalne konto bonusowe, z którego możemy skorzystać również na łamach Betgames. Jeżeli jednak nie chcemy dokonywać żadnego depozytu, a mamy ochotę na przetestowanie Betgames, możemy skorzystać z kodu BETONLINE – daje to możliwość odebrania 100 zł jako zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny na stronie www.STS.pl.

STS przygotowało również specjalną ofertę dla klientów zainteresowanych wyżej wspomnianą usługą, również tych, którzy już wcześniej posiadali konto u bukmachera (w związku z czym nie mogą już skorzystać z oferty powitalnej). Trwa ona tydzień (po wzięciu udziału w promocji) i sprowadza się do graniu właśnie w symulowane gry karciane. Po tygodniu zsumowaniu ulegają wszystkie stawki z wygranych kuponów, a z nich wyciągnięte zostanie 10% wartości. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie pozyskać za sprawą tego bonusu jest równa 25 zł.

Legalne hazardowe gry karciane online w STS

Legalne gry karciane STS
Legalne gry karciane STS

Betgames to nowatorska usługa na polskim rynku bukmacherskim, w znakomity sposób urozmaicająca go i wprowadzająca masę emocji do obstawiania. Emocji, które są powiązane z interakcją na żywo – zarówno z krupierem, który pełni w niej ważną rolę, jak i z innymi obstawiającymi, dlatego inni legalni bukmacherzy pójdą drogą STS i także zaoferują hazardowe gry karciane online. Co ważne, Betgames stanowi świetną opcję dla osób uwielbiających zakłady wzajemne, ale nie mogących się doczekać rozwiązań „klasycznych” spotkań sportowych, zazwyczaj następujących w co najmniej kilkudniowych odstępach.

Tutaj kupony są rozwiązywane w przeciągu zaledwie kilku minut, a wszystko jest dynamiczne oraz wymagające pod względem znajomości zasad, umiejętności logicznego przewidywania zdarzeń oraz niepoddawania się stresowi związanemu z koniecznością szybkiego składania zakładów. Wreszcie jest to usługa, której rozwoju możemy wypatrywać z niecierpliwością – z pewnością nie będzie on się odbywał wyłącznie w ramach STS. Zwłaszcza, że konkurencja na rynku bukmacherskim nigdy nie śpi.

U jakich bukmacherów są karciane gry hazardowe?

Odkąd w polskim internecie pojawił się produkt STS Betgames, gracze coraz chętniej sięgają po alternatywne sposoby obstawiania. Karciane gry hazardowe dla wielu z nich nadają się do tego doskonale, dlatego też nic dziwnego, że coraz więcej stron internetowych daje graczom możliwość obstawiania pokera czy innych tego typu rozgrywek.

U jakich bukmacherów dostępne są karcianki? Wiele osób szuka informacji na ten temat, dlatego nie mogliśmy przejść obok tematu obojętnie. Obstawianie kart na prawdziwe pieniądze to hit, a trudno mówić o tym, by to działo się przypadkowo. Przy wybieraniu dla siebie bukmachera, który oferuje produkty jak Betgames i inne trzeba zawsze zwracać uwagę na to, co kto konkretnie ma do zaoferowania. Same bonusy to nie wszystko, bo liczy się również ilość dostępnych promocji i dużo więcej.

Co dla wszystkich powinno być już oczywiste – wybiera się tylko i wyłącznie miejsce będące legalne w naszym kraju. Nie gramy zatem na stronach internetowych bez licencji Ministerstwa Finansów. Tyczy się to też takich serwisów jak chociażby popularny PokerStars, którego banery reklamowe znaleźć można przy okazji wielu wydarzeń sportowych.

Gry karciane bukmacherzy do oferty niekiedy dodają stopniowo. Jeżeli więc czytamy, że obecnie tu czy tu dostępne są tylko trzy rozgrywki, nie można być pewnym tego, że tak będzie już przez cały czas. A wręcz przeciwnie – powinniśmy spodziewać się, iż będzie zupełnie inaczej.

Aktualna oferta gier karcianych. Na jakich stronach obstawiać?

Fuksiarz gry karciane
Fuksiarz gry karciane

Można utworzyć kilka kont bukmacherskich na różnych stronach internetowych. Dzięki temu istnieje możliwość testowania tego, co dostępne jest w danym miejscu bez żadnego dłuższego zobowiązania. Tylko od nas samych zależy, na którą stronę do obstawiania się zdecydujemy. Dobra wiadomość jest taka, iż nie musimy podejmować decyzji od razu, a wybór portali do gry jest naprawdę spory.

 • www.eFortuna.pl – to portal, który jest wszystkim miłośnikom obstawiania doskonale znane. Znajdziemy u niego trzy rodzaje gier karcianych. Jeżeli ktoś nie ma konta tutaj, może utworzyć je z kodem promocyjnym BETONLINE. Na dobry początek do zgarnięcia jest 20 zł bez depozytu, a do tego 600 zł bez ryzyka i 100% do 2000 zł przy drugiej wpłacie na konto.
 • www.Betfan.pl – u tego legalnego bukmachera wybór rozgrywek karcianych jest naprawdę spory, a wśród dostępnych produkcji mamy też polskiego pokera. Bonus powitalny to 600 zł jako cashback i 100% do 1000 zł od II depozytu. Kod promocyjny BETONLINE
 • www.Fuksiarz.pl – blackjack oraz dwie odsłony pokera dostępne są w tym miejscu. To, co wyróżnia ofertę bukmachera Fuksiarz to fakt, że na dobry początek odebrać można do 500 zł bez ryzyka, a do tego dla wpisujących kod promocyjny BETONLINE przygotowano jeszcze pakiet sportowy Polsat Box Go na 30 dni. Dla zarejestrowanych znajdziemy w tym portalu promocję cashback bez końca, gdzie każda porażka przynosi zwrot pewnej części stawki
 • www.Superbet.pl – gry karciane przez całą dobę i w stu procentach legalnie. Superbet proponuje graczom takie produkty jak polski poker, blackjack, wojna, indyjski poker czy wojnę w odmianie Andar Bahar. Pakiet powitalny dla nowych graczy to nawet 1500 zł + 34 zł jako freebet. Po założeniu konta gra się przez tydzień ze zwrotem do 1300 zł w razie przegranych, a oprócz tego można otrzymać jeszcze 200 zł przy depozycie. Warto pamiętać o kodzie promocyjnym BETONLINE.

5 / 5. Ocen: 12

Poprzedni artykułKto będzie najlepszy w rozgrywkach Ligi Europy w sezonie 2021/22?
Następny artykułMetody płatności w firmach bukmacherskich – które najlepsze?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?