W firmach bukmacherskich możesz obstawiać przeróżne wydarzenia. W końcu do wyboru są nie tylko zakłady z piłki nożnej, czy siatkówki, ale tak samo wielu sportów niszowych… Okazuje się, że możesz również typować na kilka sposobów. Do Twojej dyspozycji są rozmaite opcje. Jakie systemy są zaś najbardziej polecane dla osób, które tak naprawdę stawiają dopiero swoje pierwsze kroki?

popularne systemy bukmacherskie
Najpopularniejsze systemy bukmacherskie dla początkujących

Płaska stawka – na czym polega ten system bukmacherski?

Możesz m.in. typować płaską stawką. Dla osób, które dopiero wchodzą do świata bukmacherki, to pojęcie jest pewnie dość enigmatyczne. Na szczęście ten system wcale nie jest taki skomplikowany, jak może wydawać się na samym początku. Chodzi o to, by grać tutaj każdy kolejny kupon za dokładnie tyle samo pieniędzy. Tak naprawdę najwięcej problemów stwarza konieczność doboru stawki. Potem będzie można grać za tyle samo. Jakie są zatem zalecenia na tym froncie? Rekomenduje się, by grać za około 2% stanu konta.

Jeśli zatem obecnie masz 100 PLN, to stawka powinna wynosić 2 PLN itd. Na pewno wiele osób zastanawia się, czy to czasami nie za mało. Najważniejsze w zakładach bukmacherskich jest to, by mocno zminimalizować ryzyko porażki. Oczywiście, możesz postawić od razu za 100 PLN. Jeśli jednak przegrasz, to stan konta zostanie wyzerowany w całości. A grając za 2 PLN musiałbyś nie trafić… 50 kuponów z kolei, by tak się właśnie stało. Ryzyko bankructwa jest zatem bardzo niewielkie. Nawet w przypadku osoby początkującej. Oczywiście, z czasem te stawki będą większe. Po pewnym okresie powinieneś zastanowić się, czy ich nie zwiększyć. Wszystko jednak w sumie zależy od tego, jak Ci będzie szło.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto ustalić sobie, że np. po jednym miesiącu pomyślę nad nowymi stawkami itp. Generalnie nie ma sensu na siłę szukać zmian. Warto przede wszystkim zdobywać coraz więcej wiedzy i doświadczenia. Te cechy na pewno bowiem zaprocentują w przyszłości.

Płaska stawka – jakie kursy powinny być grane?

Aby ten system miał sens, należy zastanowić się nie tylko nad stawkami. Wiesz już, jak podejść do tego zagadnienia, by za szybko nie przegrać własnego kapitału. Poza tym ważne są oczywiście kursy. Dlaczego? Wielu ekspertów rekomenduje, by kursy wynosiły co najmniej 2.30. Może to być tylko jeden singiel albo kupon akumulowany; składający się z dwóch lub więcej wydarzeń (najlepiej jednak zdecydować się w razie czego na duble). Z czego to wynika? Gra płaskimi stawkami (minimalne kursy 2,30) to gwarancja, iż przy skuteczności około 50% będziesz na plusie. Niewielkim, ale jednak. A taka skuteczność to wcale nie jest szczególnie trudna sprawa do osiągnięcia. Na dziesięć kuponów musisz trafić jedynie pięć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli analiza będzie przeprowadzona dokładnie, to są spore szanse, że Ci się uda. A to taki mało optymistyczny scenariusz. W końcu im wyższa skuteczność, tym finalnie będziesz zarabiać lepiej. I to w regularny sposób. Nieprzypadkowo zatem płaska stawka jest polecana dla osób stawiających pierwsze kroki. W końcu to prosty system, który może przynosić naprawdę dużo radości. Przede wszystkim pod kątem finansowym.

Czym cechuje się system progresja?

Jakie są jeszcze najlepsze systemy bukmacherskie, które można wybrać na sam początek? Progresja to ciekawe rozwiązanie. Jest ona wybierana nie tylko przez osoby początkujące, ale także o wiele bardziej zaawansowane. Nie ma przeszkód, by np. grać na remisy konkretnej drużyny. Na czym jednak polega ten system w praktyce? Musisz ustalić stawkę początkową. Najlepiej, by była ona jak najmniejsza. Po to, by w razie porażek starczyło gotówki na wiele poziomów. Im ich więcej, tym dla Ciebie lepiej. Możesz rozpocząć od 2 PLN. Jeśli przegrasz, to kolejny kupon grasz za 4 PLN.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Twoja ekipa nadal nie zanotowała remisu? W takim razie musisz postawić za 8 PLN itd. Jeśli padnie podział oczek, to zawsze będziesz na plusie. O czym jeszcze trzeba pamiętać? Warto grać progresję na remisy w firmach bukmacherskich, które oferują dobre kursy. Dzięki temu to będzie zawsze minimum 3.00. A to przy tym systemie ma bardzo duże znaczenie.

Jakie drużyny wybierać do tego systemu?

Selekcja na tym etapie jest być może nawet najważniejsza. Oczywiście, każdy musi dokładnie zrozumieć, na czym polega progresja na remisy w praktyce. Uważamy jednak, że nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii. Aby wygrywać na tym systemie, musisz wybrać odpowiednią ekipę. Najlepiej zdecydować się na rozgrywki, w których generalnie pada sporo podziałów oczek. Może to być np. Ligue 2. Sprawdź, które ekipy od kilku spotkań nie miały remisu. Dzięki temu jest większa szansa, że niedługo przytrafi im się taki właśnie rezultat.

Co jeszcze się liczy? To, by zdecydować się na drużyny ze środka tabeli. Omijaj m.in. najlepsze kluby danej ligi. Takie bowiem przede wszystkim wygrywają swoje spotkania. Analogicznie nie warto wybierać outsiderów. W końcu te drużyny przeważnie przegrywają swoje potyczki. A jak zdecydujesz się na klub ze środka, to powinieneś dość szybko zarobić na tym systemie. Co dzieje się potem? Twoja ekipa zanotowała remis? W takim razie trzeba wybrać już inny klub, opierając się jednak na takich samych zasadach.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułSTS konto tymczasowe – co to jest, kiedy i jak pełna weryfikacja?
Następny artykułGdzie najlepsze typy bukmacherskie? Szukamy skutecznych typerów
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?