Noblebet to nowy polski bukmacher, który kreuje się jako najlepsza opcja dla każdego ekskluzywnego mężczyzny dżentelmena. Nie wiemy jak wy, ale my nie czujemy żadnej dumy z tego, że łaskawie zezwolono nam się zarejestrować na stronie tego bukmachera, bowiem w jego ofercie nie ma naprawdę nic, co mogłoby być traktowane jako przełomowe i niesamowite. W czym Noblebet jest najlepszy, czego mu jeszcze brakuje? Zapraszamy do recenzji, w której wszystkiego się dowiecie. 

noblebet jest legalny czy nie
Czy bukmacher Noblebet jest legalny w Polsce?

Noblebet oficjalnie wystartował 19 września 2019 roku, od samego początku przedstawiając się jako ekskluzywny bukmacher przeznaczony tylko dla elity. Jego zapowiedzi, że będzie rywalizował z najlepszymi, są bardzo ciekawe, ale na razie zbytnio nie widać tej walki, a my otrzymaliśmy po prostu kolejnego typowego do bólu bukmachera, który nie ma do zaoferowania nic odmiennego. Brandem marki Noblebet jest szykowny mężczyzna – Sir Richard Cavin, który pełni rolę nie tylko twarzy marki, ale również i osoby, która wprowadzi nas w podstawy typowania i obsługi bukmachera. 

Noblebet na szczęście nie próżnuje, tak jak niektórzy jego koledzy po fachu i od razu wziął się za wspieranie polskiego sportu. Bukmacher sponsoruje obecnie Śląsk Wrocław, a umowa podpisana jest aż do sezonu 2021/2022 włącznie.

Strona internetowa bukmachera Noblebet

Przyglądając się stronie internetowej tego bukmachera, można stwierdzić, że naprawdę została ona przygotowana z myślą o elitarności i dumie, momentami przypomina bukmachera Betfan. Witryna jest bardzo ładna, a zarazem funkcjonalna i czytelna. Istotnie strona została wykonana bardzo dobrze i ciężko znaleźć na niej jakieś błędy, ale niestety poza tym nie ma na niej nic ciekawego. Biały design jest niezbyt przyjemny dla oczu w godzinach wieczornych, a całość jest ciężka i długo się wczytuje, mimo tego, że zastosowano dość minimalistyczne rozwiązania. Nie wiemy, co jest tego powodem, ale szybkość działania strony powinna zostać znacząco poprawiona, gdyż w innym przypadku klienci bardzo szybko uciekną do innych spółek.

nowy bonus bukmachera betclic na rok 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Słowa krytyki należą się także za brak aplikacji mobilnej. Obecnie każdy szanujący się bukmacher już takową posiada, dlatego jej brak w przypadku Noblebet jest ogromnym minusem. Duża część graczy deklaruje się, że korzysta głównie z telefonów komórkowych do obstawiania, więc takie braki mogą okazać się niezwykle problematyczne dla przyszłości bukmachera. Co prawda mamy możliwość skorzystania z mobilnej wersji strony, ale nie jest ona zbytnio przyjazna dla użytkownika. Liczymy więc na to, że Noblebet wprowadzi aplikację mobilną na rynek jak najszybciej.

Oferta zakładów sportowych Noblebet

Zanim zaczniemy zakładać się z bukmacherem, musimy wpierw przejść przez proces rejestracji. Bukmacher Noblebet pozwala nam na założenie konta na dwa sposoby. Rejestracja pełna jest lepsza, ale niestety zajmuje trochę więcej czasu, gdyż musimy zrobić skan lub zdjęcie dowodu osobistego i przesłać je do bukmachera celem weryfikacji naszej tożsamości. Rejestracja szybka trwa zaledwie kilka minut, ale uzyskane w ten sposób konto tymczasowe podlega dużym ograniczeniom, z których najbardziej uciążliwy jest brak możliwości wypłaty pieniędzy. Skan dowodu jest więc konieczny, gdy chcemy związać się z bukmacherem na dłużej, dlatego najlepiej dokonać weryfikacji jak najszybciej.

Jeśli chodzi o ofertę zakładów w Noblebet, to jest dobrze, ale nie idealnie. Do dyspozycji mamy ogromną ilość dyscyplin sportowych, ale liczba rynków już tak nie zachwyca, gdyż w STS jest tego znacznie więcej. Niemniej jednak nie można powiedzieć złego słowa o ofercie tego bukmachera, gdyż jak na razie jest to jedna z najlepszych propozycji w naszym kraju. 

Nieco mniej atrakcyjna jest oferta live. Tutaj liczba dostępnych zakładów jest znacznie mniejsza, a co więcej nie ma żadnych transmisji ani wizualizacji na żywo. Mamy nadzieję, że już niedługo się to poprawi.

Na duży plus zasługuje natomiast minimalna stawka u tego bukmachera. Obstawić kupon możemy już za 50 groszy, dzięki czemu nawet mniej majętni gracze będą mogli spróbować swoich sił.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kursy bukmacherskie Noblebet

W tym przypadku Noblebet ma dwa oblicza. Pierwsze z nich dotyczy zakładów na czołowe ligi piłkarskie i inne bardzo popularne sporty w naszym kraju. Marża na nie jest bardzo mała i wynosi raptem 4-5%, dzięki czemu mamy szansę wygrać naprawdę duże pieniądze, na pewno większe niż w Betclic. Niestety, mimo to Noblebet nie jest pod tym względem najlepszym polskim bukmacherem. Wiele spółek oferuje nieco lepsze kursy, co oznacza, ze bardziej opłaca się obstawiać gdzie indziej. Jeśli jesteśmy fanami bardziej niszowych sportów, to lepiej będzie nawet się tu nie rejestrować. Kursy na piłkę ręczną, koszykówkę, czy hokej są tragiczne i zdecydowanie nie opłaca się tu obstawiać tego typu zdarzeń. 

Bonusy i darmowe promocje

Jak wygląda bonus u tego elitarnego bukmachera? Czy jest tak samo elitarny, jak wskazują na to wypowiedzi? Zdania są podzielone.

Bonus powitalny w Noblebet składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest bonus od pierwszego depozytu, w którym możemy zdobyć 100% naszej wpłaty, aż do kwoty 800 złotych. Minimalna kwota wpłaty, która liczy się do bonusu to 10 złotych. Na nasze konto trafia 5% wartości pierwszego depozytu, a także mnożnik kursu x20. Wpłacając 800 złotych, otrzymamy więc 40 złotych, które będziemy musieli wykorzystać w przeciągu 30 dni. W celu wykorzystania naszego bonusu musimy tylko obstawić kupon składający się z minimum dwóch zdarzeń o kursie minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.40. Nasz depozyt podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85. Na wykonanie obrotu nie mamy ograniczenia czasowego. 

Drugi depozyt również objęty jest promocją. Zdobywamy tutaj 50% od wpłaty, do kwoty 800 złotych. Musimy więc wpłacić 1600, jeśli chcemy skorzystać z maksymalnej wartości promocji. Warunki obrotu i wykorzystania tego bonusu są dokładnie takie sam jak w przypadku pierwszej opcji. 

Trzeci depozyt to 100% do kwoty 50 złotych, ale możemy go wykorzystać tylko i wyłącznie na sporty wirtualne. Środki te będą aktywne przez 30 dni, a przed ich wypłatą musimy je wpierw pięciokrotnie obrócić na kuponach o kursie minimalnym 1.45.

Promocje w Noblebet wydają się całkiem ciekawe, ale nie da się ukryć, że inni bukmacherzy mają dla nas nieco ciekawsze propozycje. Na szczęście nie jest to jedyna promocja tego bukmachera, a na całkiem ciekawe oferty mogą liczyć także i wierni gracze. 

Jedną z najciekawszych ofert dla graczy jest extra 50 złotych od obrotu. Musimy tylko wykonać obrót na kwotę 1000 złotych w jednym tygodniu, co uprawnia nas do otrzymania dodatkowych 50 złotych na grę. Niestety kupony liczące się do obrotu muszą mieć kurs co najmniej 2.20, a otrzymane środki należy obrócić trzykrotnie po kursie 1.85.

Zakłady dotowane to jedna ze stałych promocji bukmachera Noblebet. Jeśli obstawimy na kuponie co najmniej 3 zdarzenia, a łączny kurs wynosił będzie 2.50, to otrzymamy dodatkowe 5% do wygranej. W przypadku 6 meczów zdobywamy nawet 20% więcej, więc naprawdę można tu coś wygrać. Maksymalna kwota wygranych przy pomocy tego bonusu wynosi 500 złotych tygodniowo, ale należy pamiętać o tym, że nie dostajemy tych pieniędzy od razu, a przed ich wypłatą musimy jeszcze spełnić warunki obrotu. 

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCzy posiadanie wielu kont u bukmacherów to dobry pomysł?
Następny artykułFortuna – czy to dobry bukmacher?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?