Liczba legalnych zakładów bukmacherskich permanentnie rośnie. Z roku na rok dostajemy informację, że kolejna firma otrzymała zgodę na organizację gier hazardowych. Z tego względu konkurencja jest ogromna i bukmacherzy muszą wychodzić ze świetnymi ofertami dla nowych typerów, żeby wybrali właśnie naszą firmę. Jednym z głównych aspektów, który ma wpływ na wybór buka są niewątpliwie promocje bukmacherskie na start. Na co mogą liczyć potencjalni typerzy na współczesnym rynku bukmacherskim w naszym kraju?

Promocje bukmacherskie na start
Promocje bukmacherskie na start – który bukmacher najlepszy?

Jak bukmacherzy przyciągają uwagę graczy?

Najlepszym „wabikiem” na nowych graczy są przede wszystkim podawane kwoty bonusów przez firmy bukmacherskie. Chyba każdy zatrzymałby wzrok na ogłoszeniu, że jak założymy konto właśnie tutaj, to czeka na nas do 5000 złotych bonusu – a one kojarzą się nam z tym, że gdy tylko się zarejestrujemy, to właśnie ta kwota zasili nasz depozyt. Jak łatwo się domyślić – to tak nie wygląda. Na początku trzeba wpłacić środki, żeby później otrzymać je w formie bonusu.

Ponadto bukmacherzy zwykle zatrudniają sportowców i komentatorów, którzy mają zachęcać nowych typerów do wybrania właśnie ich firmy – jak nie poprzez ofertę powitalną, to dzięki znajomej twarzy naszego idola.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Tego typu działań jest oczywiście jeszcze więcej. Musimy jednak pamiętać, że najważniejsze przy wyborze swojego bukmachera jest ich oferta i oczywiście kwestie bonusowe, jednakże z prostymi warunkami dotyczącymi wypłaty bonusów. To jest kluczowy aspekt, na który musimy wręcz zwrócić uwagę.

Najlepsze bonusy powitalne na rynku

Jeśli chodzi już o konkretne promocje bukmacherskie na start, to na rynku znajdziemy trzy główne rodzaje bonusów. Tak naprawdę każda szanująca się firma bukmacherska posiada je wszystkie w swoich ofertach. Różnią się one oczywiście kwotami, wymogami kursowymi i obrotowymi. Uczulamy was, żeby właśnie na tym się skupić podczas wyboru bukmachera. Na przykład – firma „X” rozdaje do 3000 złotych bonusu z wymogiem obrotu sześciokrotnym i z minimalnym kursem 2.50. Oznacza to, że przy maksymalnej kwocie musimy obrócić wartość 18 000 złotych, co jest bardzo mało prawdopodobne. Inaczej sprawa wygląda, gdy mamy szansę na 1500 złotych i musimy obrócić to trzykrotnie. Zatem po wykonaniu obrotu na 4500 złotych możemy wypłacić środki. I to o to właśnie chodzi. Ale wracając – jak wygląda typowa oferta powitalna w zakładach bukmacherskich?

Zakład bez ryzyka

Promocją dostępną niemal u każdego bukmachera jest zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback. Polega on – jak sama nazwa wskazuje – na możliwości otrzymania zwrotu w przypadku niepowodzenia. Bukmacher w pewien sposób ubezpiecza nasz premierowy kupon, dzięki czemu nawet w jeśli przegramy kupon, to postawione środki wrócą na nasze konto bukmacherskie. Warto jednak wiedzieć, że są one pomniejszone o kwotę podatku, czyli otrzymamy z powrotem 12% mniej, niż włożyliśmy w ten kupon.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto także dowiedzieć się z regulaminu promocji, czy zwrot następuje na konto depozytowe czy bonusowe. Ma to spore znaczenie, ponieważ w pierwszym przypadku od razu będziemy mogli wypłacić daną sumę. Jeśli wróci ona w formie bonusu, to należy ją dodatkowo obrócić.

Freebet

Najczęściej poszukiwaną promocją bukmacherską na start jest niewątpliwie freebet, czyli bonus bez depozytu. Oznacza to, że bukmacherzy przeznaczają swoje środki własne na swego rodzaju reklamę i rozdają darmowe pieniądze swoim nowym graczom. Zwykle kwoty te oscylują w granicach 10-20 złotych i podlegają najczęściej jedno lub dwukrotnemu obrotowi. Dzięki tej formie bonusu gracze mogą zarobić swoje pierwsze pieniądze na obstawianiu zakładów bukmacherskich bez jakiegokolwiek wkładu własnego.

ewinner bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy w eWinner z kodem promocyjnym

Niestety na ten moment możemy policzyć na palcach jednej ręki firmy bukmacherskie, które wprowadziły tego typu promocję. Niestety nowi bukmacherzy jak BetX czy OKbet nie korzystają z tego typu promocji swojej marki.

Bonusy od wpłaty

I tak najpopularniejsza formą zachęcania nowych graczy jest przyznawanie im bonusu od wpłaty. Zwykle tyczy się to robienia pierwszego depozytu, jednak mamy także przypadki bukmacherów na polskim rynku, którzy dają także bonus przy drugiej, a nawet trzeciej wpłacie. Promocja ta polega na tym, że firmy przyznają 100% wpłaty pierwszego depozytu w formie bonusu. Przykładowo Polski bukmacher STS, gdy wpłacimy podczas pierwszej transakcji na koncie gracza 500 złotych, to dokładnie taka sama kwota znajdzie się na koncie bonusowym. Oznacza to, że na obstawianie będziemy mieli okrągły 1000.  

Gdzie otrzymamy bonus bez depozytu?

Na sam koniec postanowiliśmy w skrócie opisać najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy rozdają bonusy bez depozytu swoim świeżo upieczonym graczom. Tak jak wspomnieliśmy już nieco wyżej – tych firm zbyt wiele nie ma. Zatem gdzie otrzymamy ten bonus?

Fortuna

Fortuna posiada oczywiście bonus bez depozytu, jednak jest on przekazywany w nieco innej formie. Mianowicie każdy z typerów otrzyma 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają 20 złotym freebetu. Po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji na www.eFortuna.pl gracz od razu otrzymuje freebet.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu w STS

STS

W STS również przysługuje freebet, którego wysokość opiewa na 29 złotych. Wystarczy podczas rejestracji konta na stronie www.STS.pl wpisać kod promocyjny (BETONLINE) i wtedy automatycznie zostanie on przydzielony do naszego nowo powstałego konta gracza. Dodatkowo w STS możemy otrzymać freebet 20 PLN na gry karciane w usłudze Betgames.

LV BET

Kolejnym bukmacherem, który zdecydował się na tego typu krok jest LV BET. Przyznaje on nawet dwa bonusy bez depozytu! Jeden z nich należy się każdemu – jego wartość wynosi 20 złotych. Dla fanów żużla, którzy posiadają karnety na mecze Unii Leszno bukmacher przyznaje także dodatkowe 50 złotych freebetu! To najwyższa kwota w tego typu bonusie na rynku.

Totalbet

Ostatnią firmą, która zdecydowała się na przyznawanie bonusów za samo założenie konta jest Totalbet. Tutaj mamy możliwość otrzymać nawet 40 złotych w kilku freebetach. Na start każdy z graczy dostanie po 20 złotych. Następnie – po 5 złotych za: udzielenie zgód marketingowych, za dokonanie depozytu, pierwszy zakład na sporty wirtualne, a także pierwszy kupon postawiony z konta głównego.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych do obstawiania?
Następny artykułCo obstawiać na Euro 2020? Typy najlepszych typerów w Polsce
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?