STS (Star-Typ Sport) to polska spółka zajmująca się działalnością w branży bukmacherskiej. Działa na rynku już od przeszło 20 lat. Założona została w 1997 roku i początkowo swoje usługi świadczyła wyłącznie stacjonarnie – aktualnie swoją ofertę kieruje również do Internautów, który są zainteresowani obstawianiem wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych. STS w chwili obecnej dominuje na rynku polskim, posiadając około 47,1 procenta udziału w rodzimym kraju. STS stale się promuje, od 2018 roku będąc Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a od lutego 2019 rozpoczynając działalność w wielu innych krajach Europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

sts konto tymczasowe
Co to jest konto tymczasowe w zakładach STS?

Podobnie, jak większość operatorów, Polski bukmacher STS zachęca do gry nie tylko tych stałych bywalców, ale i nowe osoby, które są zainteresowane sportem, a chcą sprawdzić swoje umiejętności typowania i zarobić na tym pieniądze. Choć aby w pełni korzystać z serwisu konieczne jest posiadanie stałego konta, firma oferuje możliwość stworzenia tego tymczasowego – czym ono jest i jakie ograniczenia niesie ze sobą? Jak je założyć, a w przyszłości przekształcić w to całe? O tym wszystkim powiemy w naszym artykule.

Czym jest konto tymczasowe w STS i jakie są jego ograniczenia?

Konto tymczasowe na łamach serwisu bukmacherskiego STS jest kontem umożliwiającym nam korzystanie z jego usług bez potrzeby weryfikacji naszych danych. Ta polega na przesłaniu numeru naszego konta bankowego, które jest prawdziwe i należy do nas (do ewentualnych wypłat środków), a także skanu dowodu osobistego celem ostatecznego potwierdzenia naszej tożsamości. Choć sam proces nie jest długi, bo trwa do 15 minut, wiele osób nie decyduje się na niego w momencie rejestracji. Wszystko ze względu na to, że nie każdy ma dostęp do numeru swojego konta od razu, zwłaszcza, jeżeli rejestruje się za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ta sama sytuacja ma miejsce ze skanem dowodu osobistego, choć musimy pamiętać, że wystarczy zrobić mu zdjęcie telefonem. Chodzi tylko o to, aby był czytelny i dało się z niego odczytać podstawowe informacje.

Jak sama nazwa sugeruje, konto tymczasowe daje nam możliwość tymczasowego korzystania z serwisu bez weryfikacji. Wiąże się to zatem z pewnymi ograniczeniami i limitami, po zbliżeniu się do których będziemy musieli zweryfikować swoje konto. Najważniejszym ograniczeniem tego rodzaju konta jest brak możliwości wypłacenia zgromadzonych środków. Co prawda wpłacać można dowolnie (jeżeli interesują Cię możliwe sposoby wpłacania pieniędzy, spójrz do odpowiedniego akapitu poniżej), jednak wszystko, co wygramy, a także wpłacony depozyt, który jednak chcielibyśmy, aby wrócił na nasze konto, przelejemy do siebie dopiero po ostatecznej weryfikacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Użytkownicy działający na zasadach konta tymczasowego, choć mogą korzystać z wszystkich funkcji dostępnych na łamach serwisu STS, a zatem wpłacać pieniądze i obstawiać zakłady bukmacherskie, narzucony jest na nich limit równy 5000 złotych – jest to limit sumaryczny, a zatem składa się na niego stawka, jaką ustalamy na każde spotkanie obstawiane w ramach posiadania konta tymczasowego.

Jak założyć konto tymczasowe na STS?

Chcąc założyć konto tymczasowe na łamach STS wystarczy udać się na jego oficjalną stronę www.STS.pl, a następnie przejść do rejestracji. Tę rozpoczynamy od podania adresu e-mail, hasła oraz naszego numeru telefonu, jak również potwierdzenia, że nasz wiek umożliwia nam branie udziału w grach hazardowych (zgodnie z polskim prawem, musimy mieć ukończone 18 lat). Kolejny krok zakłada podanie imienia i nazwiska, narodowości oraz numeru PESEL. Każda z tych rzeczy jest wymagana do przejścia dalej. Konieczne będzie też podanie kodu weryfikacyjnego, który otrzymaliśmy za pośrednictwem wiadomości SMS. Musimy też poświadczyć zgodność z prawdą wszystkich wpisanych danych i możemy przejść do korzystania z konta tymczasowego.

Proces tworzenia konta tymczasowego jest więc taki sam, jak proces tworzenia tego stałego – z tym, że zamiast przechodzić do natychmiastowej weryfikacji, po prostu zaczynamy korzystać z wszystkiego tego, co oferuje nam serwis STS.

Jak dokonać pełnej weryfikacji w STS online?

W dowolnym momencie możemy zmienić status swojego konta z tymczasowego na to stałe – nie musimy z tym czekać do wyczerpania się naszego limitu związanego ze stawkami czy też do momentu, w którym będziemy chcieli wypłacić pieniądze na swoje konto. Wystarczy, że skierujemy się do ustawień naszego profilu, gdzie znajdziemy zakładkę dotyczącą weryfikacji. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, konieczne będzie tutaj przygotowanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego oraz numeru konta odpowiadającego podanym przez nas danym rejestracyjnym (mowa przede wszystkim o imieniu i nazwisku, które muszą być identyczne).

Cały proces weryfikacji przebiega bardzo szybko i w przypadku braku jakichkolwiek zastrzeżeń co do naszej osoby trwa on zazwyczaj do 15 minut. Tuż po jego przeprowadzeniu nasze konto otrzymuje status stałego, a wszystkie limity wynikające z posiadania konta tymczasowego zostają zniesione.

Wpłaty i wypłaty na koncie tymczasowym w STS

Posiadając konto tymczasowe STS na łamach serwisu bukmacherskiego możemy dokonywać wpłat w dowolny ze sposobów oferowanych przez polskiego operatora. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się tutaj płatność kartą (firma obsługuje zarówno karty VISA, jak i Mastercard). Niemal równie popularne okazują się być również tak zwane „szybkie płatności”, tutaj realizowane przez trzech operatorów (sami wybieramy, który zajmie się przeprowadzeniem transakcji w naszym imieniu): PayU, tpay oraz dotpay. Nie zabrakło również możliwości płacenia przez serwis Skrill, a także korzystania z innych walut (w tym bitcoinów) za pośrednictwem Netellera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak już wspominaliśmy przy okazji limitów płynących z korzystania z konta tymczasowego w STS, posiadając ten status konta nie jesteśmy w stanie zlecać wypłat na nasz rachunek w banku. Ta możliwość zostanie odblokowana dopiero po weryfikacji, ale pamiętajmy, że środki zgromadzone podczas działania na koncie tymczasowym nie przepadają. Nie jest to zatem konto testowe, mimo, że wielu mylnie je za takie uważa.

Bonusy i oferty specjalne na koncie tymczasowym STS

STS jest jednym z niewielu serwisów bukmacherskich, w przypadku których na koncie tymczasowym można korzystać z wszystkich bonusów przyznawanym kontom zweryfikowanym. Oznacza to, że jesteśmy w stanie pozyskać bonus powitalny, który podwoi naszą wpłatę (nieprzekraczającą jednak 1200 zł), a także po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego „BETONLINE” nasze konto zostanie doładowanie 29 złotymi na „dobry start” bez żadnego depozytu. Dodatkowo nasze regularne granie będzie motywowane cotygodniowym bonusem w postaci 30 złotych, jeżeli tylko obrót gotówki w czasie danego tygodnia przekroczy 200 złotych.

Oczywiście mówiąc o wszystkich bonusach i ofertach specjalnych dostępnych na tymczasowym koncie w STS mamy na myśli również takie, które pojawiają się tylko na określony czas i są związane z obecnie trwającą promocją. 

darmowy bonus bez depozytu w sts
Kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Oferta zakładów dla konta tymczasowego

Podobnie, jak ma to miejsce z dostępnością wszelkich bonusów i ofert specjalnych w ramach konta tymczasowego, STS nie limituje użytkownikowi o takim statusie dostępu do jakichkolwiek opcji związanych z obstawianiem spotkań. Podobnie, jak pełnoprawny i zweryfikowany użytkownik może on więc przeglądać wszystkie dyscypliny sportowe, a także obstawiać wybrane przez siebie mecze –  z tym jednak, że musi stale pamiętać o całościowym limicie transakcji równym 5 tysięcy złotych.

Opinie związane z kontem tymczasowym na STS

Podczas gdy w tym momencie konto tymczasowe jest czymś jak najbardziej standardowym i dostępnym niemal u każdego szanującego się serwisu oferującego możliwość obstawiania meczy online, w większości przypadków jego posiadanie wiąże się z całym mnóstwem ograniczeń, których ilość nie zawsze spotyka się z aprobatą ze strony ludzi aktywnie grających. Poniżej prezentujemy Wam wybrane opinie na temat kont tymczasowych właśnie na STS:

  • „Zanim się porządnie w to wkręciłem, chciałem sprawdzić, jak ten cały świat bukmacherki działa – nie jestem skory do szybkiego podawania tak wrażliwych danych, a zwłaszcza – skanu dowodu. Wszystko okazało się jednak super i sprawdzone, a ja szybko przekształciłem swoje konto na stałe.”
  • „Mimo wielu pozytywnych opinii na temat STS, nie chciałam od razu powierzać mu wszystkich swoich danych. Pograłam chwilę, zapoznałam się z ofertą i zrozumiałam, że to właśnie tutaj chcę kontynuować swoje amatorskie obstawianie. Super sprawa!”
  • „W sumie rzecz biorąc na pomysł obstawienia meczu wpadłem tuż przed rozgrywkami mojej ulubionej drużyny, którą jest G2 Esports (gram w League of Legends, tak). Wcześniej nawet nie wiedziałem, że porządni bukmacherzy dają opcję obstawiania meczów e-sportowych! Szybko się zarejestrowałem i okazało się, że nie muszę od razu weryfikować swojego konta, a od razu mogę postawić swoje pieniądze na drużynę. Wygrałem tylko dlatego, że mogłem się szybko zarejestrować. Polecam!”
  • „Konto tymczasowe to usługa, która mnie zaskoczyła. Przede wszystkim dlatego, że nawet nie wiedziałem, że istnieje – każdy mówił mi, że rejestrując się w serwisie bukmacherskim będę musiał przygotować dowód osobisty, nawet jeśli nie będę z niego korzystał aż tak często. Tutaj nie jest to konieczne. Tylko zachęciło mnie to do dalszej gry, a już od roku jestem w pełni zarejestrowanym i zweryfikowanym użytkownikiem. Polecam tę opcję każdemu!”

Czy konto tymczasowe w STS jest najlepsze?

STS jest zdecydowanym liderem na polskim rynku bukmacherskim, zarówno jeżeli chodzi o działalność stacjonarną, jak i Internetową. Jak się jednak również okazuje, króluje również na polu kont tymczasowych, dając użytkownikom największą swobodę wykorzystywania funkcjonalności całego serwisu bez potrzeby weryfikacji. Oczywiście niesie to ze sobą pewnego rodzaju ograniczenia, w tym co do zabrania możliwości wypłacania zgromadzonej gotówki, ale poza nim praktycznie wszystkie funkcje serwisu są dostępne. Jest to naprawdę doskonała oferta dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z bukmacherką i obstawianiem spotkań sportowych online.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułInżynierowie tworzą programowalny światłowód
Następny artykułNajpopularniejsze systemy bukmacherskie dla początkujących
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?