Statystyki pokazują, że te firmy bukmacherskie nie narzekają na brak zainteresowania. Możesz tam bowiem m.in. obstawiać futbol i dodatkowo wygrywać sporo pieniędzy! Co jest niezbędne do typowania? Gdzie są lepsze kursy? Jeśli interesują Cię te właśnie zagadnienia, to świetnie trafiłeś, bo wszystko dokładnie dla Ciebie przeanalizowaliśmy.

typowanie piłki nożnej
Typowanie piłki nożnej – LV BET vs Noblebet?

Jak wyglądają oferty przedmeczowe?

Typerzy, którzy chcą obstawiać piłkę nożną np. na lvbet.pl mają naprawdę rozmaite opcje do wyboru. Jakie zakłady bukmacherskie można obstawiać? Okazuje się, że do wyboru są tak naprawdę rozmaite ligi. Możesz swobodnie postawić na najpopularniejsze rozgrywki. Takie, jak Premier League, La Liga, czy Serie A itp. Na stronie internetowej lvbet.pl są do typowania także dużo mniej popularne rozgrywki. Tak samo, jak spotkania reprezentacyjne itd. Oferta jest wyjątkowo bogata również na noblebet.pl. Wszak tam także możesz obstawiać spotkania ligowe oraz reprezentacyjne.

Warto wiedzieć, że oferta na LV BET i noblebet.pl dotyczy m.in. zakładów przedmeczowych. Możesz zatem obstawiać spotkania jeszcze przed ich rozpoczęciem. Co konkretnie jest jednak do gry? Najpopularniejszy zakład to 1×2. Możesz w ten sposób obstawiać, czy wygrają gospodarze (1), czy będzie remis (x), czy lepsi okażą się goście (2). Jakie są inne często obstawiane zakłady? Dotyczą one np. overów 2.5 i underów 2.5. Chcesz wytypować, że w całym spotkaniu będą minimum trzy bramki? W takiej sytuacji warto zagrać over 2.5. W ofercie przedmeczowej znajdują się też np. typy na pierwszą połowę (HT), zakłady na strzelców goli, czy dokładny wynik itd.

Gdzie lepiej typować spotkania na żywo?

Nie wiesz, gdzie będzie to bardziej korzystne z punktu widzenia ekonomicznego? Wyboru nie brakuje. Oczywiście, możesz zatem grać spotkania na żywo na stronie LV BET, jak i Noblebet. Oferta jest na tej płaszczyźnie porównywalna. Wszak możesz zdecydować się na rozmaite sporty w obu przypadkach. Do wyboru są np. piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka itp. Trudno jest zatem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. W końcu w obu tych firmach hazardowych nie brakuje wyboru. Dodatkowo sam proces obstawiania jest prosty. Wszystko zostało odpowiednio posegregowane. Typowanie live jest intuicyjne i nikomu nie sprawi problemów. Nawet osobom, które pierwszy raz będą miały do czynienia z tym zagadnieniem.

Gdzie są lepsze kursy?

Dla każdej osoby zainteresowanej zarabianiem w zakładach bukmacherskich ta sprawa powinna być ważna. Generalnie kursy są porównywalne, biorąc pod uwagę w tym momencie zakłady przedmeczowe (z typami na żywo jest tak samo). Różnice są zatem minimalne. Chcesz np. obstawić spotkanie na Euro 2020 pomiędzy Walijczykami i Szwajcarami? Typujesz wiktorię Helwetów? Obecnie to zdarzenia w LVBET.PL ma kurs 2.20. U konkurencji, w tym przypadku chodzi nam o Noblebet, możesz zagrać na Szwajcarów po kursie 2.25. W innych spotkaniach to zaś LV BET oferuje nieco wyższe kursy itd.

Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, to te firmy bukmacherskie powinny być przez Ciebie wybrane. Wszak możesz tam swobodnie obstawiać rozmaite zakłady z różnych lig. Nie tylko przedmeczowe, ale także w trybie live. Kursy są wysokie. W obu tych firmach hazardowych można zaś zarobić podobną ilość pieniędzy; stawiając te same wydarzenia. Wszak kursy są porównywalne.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCo obstawiać na Euro 2020? Typy najlepszych typerów w Polsce
Następny artykułCzy sporty wirtualne u bukmacherów można obstawiać za pieniądze?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?