Każda osoba, która chce typować wyścigi psów powinna dokładnie przeczytać ten artykuł. Co można się zaś z niego dowiedzieć? Na przykład ważnych kwestii dotyczących rodzajów zakładów, które można grać w firmach bukmacherskich przez internet. Podpowiadamy również, co robić, aby systematycznie wygrywać pieniądze. Wskazujemy, jakie czynniki są bowiem najważniejsze dla każdego gracza, który zainteresował się tym tematem.

wyścigi psów jak obstawiać
Jak obstawiać zakłady na wyścigi psów?

Co można obstawiać w wyścigach psów?

Są różne zakłady w ramach tej dyscypliny. Najczęściej gracze obstawiają, który pies okaże się najlepszy w danej gonitwie. Jest to tak zwany straight bet. Tego typu zakłady są popularne nie tylko wśród zawodowców, ale także biorąc pod uwagę typerów początkujących. Do wyboru jest również zakład typu place. Tutaj chodzi o to, żeby wybrać po prostu przedział. Typerzy mogą postarać się przewidzieć, które zwierzę ukończy gonitwę na pierwszym albo ewentualnie drugim miejscu. To jednak nie wszystko. Można również zagrać, który pies zajmie miejsce na podium (show). Tego typu zakłady powinny być grane jednak przede wszystkim przez zawodowców. Trudno jest bowiem – bez posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia – skrupulatnie wskazać konkretne przedziały.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Do wyboru są również zakłady typu pick 3 lub pick 6. O co tutaj chodzi? Gracze muszą wytypować zwierzę, które zwycięży w trzech albo nawet sześciu gonitwach z rzędu. W niektórych firmach bukmacherskich można również spotkać się z zakładem straight forecast. Sprawa jest dość skomplikowana. Zwłaszcza, że gracz musi przewidzieć, które dwa psy wygrają w określonej kolejności.

Czym się kierować?

Zakłady na Wyścigi psów są coraz częściej i chętnie w Polsce typowane. Osoby, które znają się na tym temacie mogą bowiem liczyć na bardzo wysokie kursy. Co za tym idzie, ich wygrane nie należą do najmniejszych. Jakie kwestie należy sprawdzić przed obstawieniem zakładu? Przede wszystkim te informacje kierujemy do osób początkujących, które mają niedługo zamiar rozpocząć przygodę z tym tematem. Przed postawieniem gotówki trzeba dokładnie zweryfikować, kto będzie brał udział w konkretnej gonitwie. Warto sprawdzić statystyki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przede wszystkim biorąc pod uwagę ostatnie tygodnie, ale nie miesiące. Wtedy informacje na temat konkretnego psa będą bardziej zgodne ze stanem faktycznym. Należy również zdecydować się typować wyłącznie na zwierzęta, które ostatnio regularnie startują. Psy, które wracają do zawodów – np. po kontuzji lub przerwie spowodowanej jeszcze przez inne aspekty – to zawsze jedna wielka niewiadoma.

Jak pogoda wpływa na finalne wyniki?

Dużo osób o tym zapomina. Pogoda ma natomiast kolosalne znaczenie – uwzględniając wyścigi psów. Należy na pewno zwracać uwagę na boksy startowe. Zwłaszcza, że statystyki dają w tym temacie sporo do zrozumienia. Okazuje się, że najczęściej wygrywają zwierzęta, które startują po wewnętrznej części toru. Ma to jeszcze większe znaczenie biorąc pod uwagę padający deszcz. Wtedy wewnętrzne pola startowe są jeszcze bardziej na wagę złota. Wynika to z tego, że są po prostu bardziej przyczepne i łatwiej jest się tam rozpędzić.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułSporty wirtualne – czy warto obstawiać je u polskich bukmacherów?
Następny artykułNielegalni bukmacherzy w Polsce – czy warto obstawiać?
Czy legalny bukmacher online Fortuna to najlepszy bukmacher dla Polaków? Czy promocje i darmowe bonusy w Fortunie są najlepsze ze wszystkich zakładów online?